İfadeler bölümü kaldırıldı mı?

yigidyum

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
1
Selamlar. İfade sayları profilimizin altında gözükmüyor tamam, ama en azından profilin üzerine tıkladığımızda açılan sayfada görüntüleyebiliyorduk ifadelerimizi. Bu özellik kaldırıldı mı yoksa geçici bir şey mi? Ya da ben mi göremiyorum?

Selamlar. İfade sayları profilimizin altında gözükmüyor tamam, ama en azından profilin üzerine tıkladığımızda açılan sayfada görüntüleyebiliyorduk ifadelerimizi. Bu özellik kaldırıldı mı yoksa geçici bir şey mi? Ya da ben mi göremiyorum?
O da kaldırılmış.

Neden kaldırıldı bir bilgin var mı dostum?
Yıllardır beğeni sistemini suistimal eden bir sürü üye ve gruplaşmalar oldu, yönetimin de başı bundan dolayı sık sık ağrımaya başladı. Sonunda bardağı taşıran bir şey daha oldu, komple bu suistimal sistemini kaldırıp konu dışı kategorisini baltaladılar. Konu dışı kategorisinde yazılan mesajlar da artık sayılmıyor. :D

Yıllardır beğeni sistemini suistimal eden bir sürü üye ve gruplaşmalar oldu, yönetimin de başı bundan dolayı sık sık ağrımaya başladı. Sonunda bardağı taşıran bir şey daha oldu, komple bu suistimal sistemini kaldırıp konu dışı kategorisini baltaladılar.
Tam olarak nasıl bir olay oldu acaba detaylı anlatır mısın?

Tam olarak nasıl bir olay oldu acaba detaylı anlatır mısın?
Geçmişte pek çok gruplaşma oldu, üyeler forum dışında toplaşıp beğeni sistemi üzerinden kendilerine çıkar sağlıyordu. Sonra bu şişmiş olan beğeni ve mesaj sayılarıyla da hem diğer üyelere hem moderasyona karşı kötü niyetli bir dayanışma içinde oluyorlardı.

En son yine bir Discord gruplaşması oldu ama gruplaşmanın içeriğinden ve kendilerine sağladıkları avantajlardan haberim yok. Yönetim birkaç şey yakaladı bu dayanışmanın kötüye kullanıldığına dair, bunun da üstüne gruptan birilerinin konu açıp yalan söylerken yakalanması üzerine forum dışı grupların avantajlarına kullanabileceği şeyleri yok ettiler.

Geri
Yukarı