İfadeler bölümü kaldırıldı mı?

Geçmişte pek çok gruplaşma oldu, üyeler forum dışında toplaşıp beğeni sistemi üzerinden kendilerine çıkar sağlıyordu. Sonra bu şişmiş olan beğeni ve mesaj sayılarıyla da hem diğer üyelere hem moderasyona karşı kötü niyetli bir dayanışma içinde oluyorlardı.

En son yine bir Discord gruplaşması oldu ama gruplaşmanın içeriğinden ve kendilerine sağladıkları avantajlardan haberim yok. Yönetim birkaç şey yakaladı bu dayanışmanın kötüye kullanıldığına dair, bunun da üstüne gruptan birilerinin konu açıp yalan söylerken yakalanması üzerine forum dışı grupların avantajlarına kullanabileceği şeyleri yok ettiler.
Anladım dostum. Ne kadar çok ve gereksiz şey olmuş Sosyal'de. 3-5 beğeni fazla alınca ne oluyor ki? Rahatlamışlardır şimdi. Geri dönmez bir daha ifadeler herhalde.

Geçmişte pek çok gruplaşma oldu, üyeler forum dışında toplaşıp beğeni sistemi üzerinden kendilerine çıkar sağlıyordu.
Benim tayfayı kastediyorsan parantez açarım, böyle bir amaç güdülmeden başkaldırı yapıldı, ismini vermek istemediğim moderatörlerin haksız üstünlükleri yüzünden. Tenezzül ederim.

Sonradan amacını değiştiren üyelere ben de yol verdim, şu anda hepsi toz oldu zaten.

Benim tayfayı kastediyorsan parantez açarım, böyle bir amaç güdülmeden başkaldırı yapıldı, ismini vermek istemediğim moderatörlerin haksız üstünlükleri yüzünden. Tenezzül ederim.

Sonradan amacını değiştiren üyelere ben de yol verdim, şu anda hepsi toz oldu zaten.

Olaylar karışmış bayağı. Bu arada bazı konular silindi mi ne oldu, mesaj sayım da azalmış sanki. 1.300 civarıydı diye hatırlıyorum. Artmıyor da.

Olaylar karışmış baya. Bu arada bazı konular silindi mi ne oldu? Mesaj sayım da azalmış sanki. 1.300 civarıydı diye hatırlıyorum.
Konu dışındaki mesajlar artık mesaj sayısı arttırmıyor, geçmişte attığın konu dışı mesajları bu sayıdan düşürüldü ancak mesajların duruyor.

Geri dönmez bir daha ifadeler herhalde.
İfade sistemi yerine "belki" daha kontrol edilebilir bir sistem düşünürler.

Benim tayfayı kastediyorsan parantez açarım...
Birçok gruplaşma var ama en büyüğü sizinkiydi. Bu gruplar zaten X moderatörü linç edelim ya da Y üyesi bizden farklı tavsiyeler veriyor hadi onu linç edelim diyerek başlamıyor ama işin o noktaya doğru evrildiğini görüyoruz. Sana haksızlık yapan moderatör olayının dışında diğer üyelerin linç ettiği moderatörler ve üyeler epey dikkat çekiyordu. Hatırlarsan o üyelerin bir grup içinde dayanışması olduğunu da farklı tavsiye verdiğim bir konuda beni organize linç etmeye çalışan üyelerden fark etmiştim.

O dönemde gayet de çipset sorunu barındıran ve oyun performansı yeterli olmayan ilk nesil Ryzen önermeyenlere, bütçeye göre IPS öneremeyenlere az linç girişiminde bulunmadı sizdeki üyeler.

@Zcherby Bana niye kızıyorsun? Ben mi kaldırdım beğeni sistemini? :D :D

Bu gruplar zaten X moderatörü linç edelim ya da Y üyesi bizden farklı tavsiyeler veriyor hadi onu linç edelim diyerek başlamıyor
Kendilerini çok sevdiğim (!) bazı moderatörlerin yetkilerini düzgün kullanmaları gerektiğini öğrenmesi için o linçler iyi bir ders niteliği oldu, hatta az bile yapıldı. Sonradan grup amacından çıktı, orası ayrı.

Bana haksızlık yapan çok modu harcadım, leşim çoktur :D

Bana haksızlık yapan çok modu harcadım, leşim çoktur.
Sizin üyelerde de diğer üyeleri harcama modu açıktı, beni de leşlerine katmak istediler... Her kuşun eti yenmiyormuş diyeceğim ama o dönemde kuş da değil su aygırıydım (kilo göndermesi) o yüzden boğazlarına takıldım herhalde. :D

Sizin üyelerde de diğer üyeleri harcama modu açıktı, beni de leşlerine katmak istediler...
Ben seni o dönemde tanımıyordum bile, tanısaydım kapılara 2 tane nöbetçi dikerdim de bu kadar kolay sızdırmazdım.

Neyse artık Jira tek tabancadır, böyle biline :D

İfade sistemi yerine "belki" daha kontrol edilebilir bir sistem düşünürler.

Birçok gruplaşma var ama en büyüğü sizinkiydi. Bu gruplar zaten X moderatörü linç edelim ya da Y üyesi bizden farklı tavsiyeler veriyor hadi onu linç edelim diyerek başlamıyor ama işin o noktaya doğru evrildiğini görüyoruz. Sana haksızlık yapan moderatör olayının dışında diğer üyelerin linç ettiği moderatörler ve üyeler epey dikkat çekiyordu. Hatırlarsan o üyelerin bir grup içinde dayanışması olduğunu da farklı tavsiye verdiğim bir konuda beni organize linç etmeye çalışan üyelerden fark etmiştim.

O dönemde gayet de çipset sorunu barındıran ve oyun performansı yeterli olmayan ilk nesil Ryzen önermeyenlere, bütçeye göre IPS öneremeyenlere az linç girişiminde bulunmadı sizdeki üyeler.

@Zcherby Bana niye kızıyorsun? Ben mi kaldırdım beğeni sistemini? :D :D
Seviyorum ben kızgın ondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı