İftara kadar oynanabilecek oyun önerisi

Playizm

Hectopat
Canım sıkılıyor. İftara kadar bilgisayarda sistem gereksinimleri fark etmeksizin zamanın hızlı geçmesine yardım edecek oyun tavsiyesi bekliyorum. Simülasyon, yarış, hikayeli türlerini bir nebze daha öncelik verebilirim.

RDR2 etrafta gezdikçe karşına çıkan yan görevler çok sarıyor zamanında sadece oturup sabahtan akşama kadar yan görev yaptığımı hatırlıyorum.

Canım sıkılıyor. İftara kadar bilgisayarda sistem gereksinimleri fark etmeksizin zamanın hızlı geçmesine yardım edecek oyun tavsiyesi bekliyorum. Simülasyon, yarış, hikayeli türlerini bir nebze daha öncelik verebilirim.
Yarış olarak F1 2018 der geçerim.
Hikayeli olarak AC mantıklıdır.
Menajerlik oyunu önerisi olarak FM20 derim.

Elinde MW2, MW3 falan varsa Ground War girebilirsin. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun oynarken, bayağı sarıyor.

Valorant, LOL, CS2 vs. oynamayin cok kufur etmek zorunda kaliyorsunuz. Ben olsam Forza Horizon 4,5 oynardim.

Cities Skylines ve Age of History'i zamanında oynadığımda bir oturuşta 6-7 saatten fazla oynadığımı hatırlıyorum. Zaman geçirmek istiyorsan strateji oyunları oyna.

Futbol seviyorsan FIFA kariyer (rebuild de yapabilirsiniz) veya football manager tavsiye ederim oyuncu aramak sonuç beklemek vs derken zamanın nasıl geçtiğini anlaşılmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı