İftara kadar oynanabilecek oyunlar

Ücretsiz ve az gb'li oyunlar için öneri isteyen kişiye bir tek GTA V önerisi gelmemiş :)

Bence indirmeli oyunlar şart değil. Prof bir haxball oyuncusu olarak, haxball öneririm. Çoğu oyuncu iftara kadar odadan çıkmıyor zaten :)

İyi bir ekip bulursan iftar nasıl geldi anlamazsın bile.

Ücretsiz ve az GB'li oyunlar için öneri isteyen kişiye bir tek GTA V önerisi gelmemiş :)

Bence indirmeli oyunlar şart değil. Prof bir haxball oyuncusu olarak, haxball öneririm. Çoğu oyuncu iftara kadar odadan çıkmıyor zaten :)

İyi bir ekip bulursan iftar nasıl geldi anlamazsın bile.

Ben önerdim GTA 5 için rahat olsun.

Tercih meselesi ama ben olsam Valorant falan oynardım arkadaş gurubunuz var ise Discord üzerinden daha da eğlenceli olur zaten ortalama 1 maç 1 saat falan sürüyor 3 maç atsanız oldu size 3-3.5 saat biraz hesap yaparak gidelim şimdi 12 de oyuna başladınız saat oldu 3 kaldı geriye 5 saat kadar bunun 1 saatinde YouTube de video izleyebilirsiniz önerdiğim kanallar: Enis kirazoğlu mendebur lemur adal Murat soner izlemediyseniz saniye (dini kanallar var onları yazmıyorum onları da takip edebilirsiniz) sonra saat oldu 4 kaldı geriye 4 saat bunun yarım saatini forumda geçirsiniz yarım saatini ortalıkta dolaşıp tuvalete falan gidersiniz kaldı geriye 3 saat bunun 1 saatinde Minecraft'ya da Brawlhalla oynayabilirsiniz kaldı geriye 2 saat, 30 dakika Discord'da takılırsınız 30 dakika biriyle konuşursunuz kaldı geriye 1 saat 1 saatin 45 dakikasını HOI 4 ya da aoh 2 gibi oyunlarda geçirebilirsiniz sonra kaldı geriye 15 dakika e oda ramazan keyfi ezanın heyecanlı bekleyişi buyurun size bir gün hocam.

Geri
Yukarı