İftrada ne yiyorsunuz?

Şey var YouTube'da, Karadeniz'li Maceracı diye bir kanal sen anlattıkça onun videoları canlandı gözümde. Ben de doğayı çok severim, nehir kenarında saatlerce vakit geçirebilirim ya da denizi saatlerce hiçbir şey yapmadan izleyebilirim. Sanırım su burcu olduğumdan mı böyle bilmiyorum. Doğa benim hayat felsefemde gerçekten çok özel bir yere sahip de biz iftar akşamından buraya nasıl geldik?😄

Burçla alakası var mı bilmiyorum doğrusu ben Yengeç burcuyum ama böyle şeylere pek inanmam bence insanın kanında olmalı ne demiş Hüseyin Nihal Atsız (Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü bin cihana değişmem şu öksüz türklüğümü ) bence kanımızda var :)

Fırında tavuk prinç pilavı fırında patates ice tea.

Yemek harika ama şu ice Tea'yı yörük ayranı ile değiştirelim kardeşim :)

Burçla alakası var mı bilmiyorum doğrusu ben Yengeç burcuyum ama böyle şeylere pek inanmam bence insanın kanında olmalı ne demiş Hüseyin Nihal Atsız (Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü bin cihana değişmem şu öksüz türklüğümü ) bence kanımızda var :)
O zaman sen de su burcusun. Bence benzeriz.
(Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü bin cihana değişmem şu öksüz türklüğümü ) bence kanımızda var :)
Harika. Bu hangi kitabından?

Türk kızı şiiri Nihal Atsız
Siz inanırmısınız burçlara bu yüzdenmi doğayı seviyoruz ?
Bu yüzden doğayı seviyoruz demek ne kadar doğru olur bilemem ama burçlarımızın üzerimizde etkilerinin olduğuna kesinlikle inanıyorum. Normalde mantık dışı herhangi bir inanç ya da batıl inanca sahip değilim ama burçlar bu konuda istisna benim için.

Bu yüzden doğayı seviyoruz demek ne kadar doğru olur bilemem ama burçlarımızın üzerimizde etkilerinin olduğuna kesinlikle inanıyorum. Normalde mantık dışı herhangi bir inanç ya da batıl inanca sahip değilim ama burçlar bu konuda istisna benim için.

Bence önemli olan insanın huyudur atıyorum bana kalabalığı sever yazmışlar alakası yok ben yalnızlığı seviyorum ve memnunum dağ bayır ova baraj orman buralarda gezmekde hobim :) dinlendiğimi ve huzur bulduğumu hissederim hep oralarda siz sever misiniz kalabalığı ?

Bence önemli olan insanın huyudur atıyorum bana kalabalığı sever yazmışlar alakası yok ben yalnızlığı seviyorum ve memnunum dağ bayır ova baraj orman buralarda gezmekde hobim :) dinlendiğimi ve huzur bulduğumu hissederim hep oralarda siz sever misiniz kalabalığı ?
Hayır çok sevdiğim söylenemez. Belli bir amaç etrafında toplanmış grup olsa belki ama kalabalık başka bir şey ve hiç sevmem. Nereden okudunuz onu, yengeçler kalabalığı çok sevmez aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı