iGame GTX1050 alınır mı?

X A N T İ A

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Malum stokcular iş basında. Su an elımde:
i3 8100.
8 GB DDR4 RAM.
mATX anakart
3.5 72

Bir sistem var. Ekran kartım yandı, yenısını alacağım. 1500 bütçem var. İnternette bir ekran kartı var. iGame GTX1050. Kaliteli oldugunu gordum ve bunu almaya karar verdım. Sonuc olarak su pıyasada alıncabılecek bir kart ve bana su an lazım bu sıstem. Önerir mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi günler. Malum stokcular iş basında. Su an elımde:
i3 8100.
8 GB DDR4 RAM.
mATX anakart
3.5 72

Bir sistem var. Ekran kartım yandı, yenısını alacağım. 1500 bütçem var. İnternette bir ekran kartı var. iGame GTX1050. Kaliteli oldugunu gordum ve bunu almaya karar verdım. Sonuc olarak su pıyasada alıncabılecek bir kart ve bana su an lazım bu sıstem. Önerir mısınız?
Hocam 1050 TI bile yetersiz kalırken 1050 almayın, bundan 1-2 sene önce o fiyata RX570 alınıyordu, üzerine para bile kalıyordu. Lütfen bekleyin.

Hocam 1050 Ti bile yetersiz kalırken 1050 almayın, bundan 1-2 sene önce o fiyata RX570 alınıyordu, üzerine para bile kalıyordu. Lütfen bekleyin.

Ne zaman düzelecek bu piyasa illallah ettim. Ekran kartı gelsin diye bekliyorum diğer parçalar yükseliyor bu sefer kafayı yemek üzereyim.

Hocam 1050 Ti bile yetersiz kalırken 1050 almayın, bundan 1-2 sene önce o fiyata RX570 alınıyordu, üzerine para bile kalıyordu. Lütfen bekleyin.

Hocam zaten 2020 Kasım'dan berı onboard takılıyorum o zamanlar param yoktu sımdı param var ekran kartı alamıyorum cıldırmamak elde degıl Türkiye'de 1500'e alınacak tek kart RX550 şaka gibi gercekten.

Malesef böyle, bir işlemci 300 Dolar iken 3000 TL'yi buluyor.
Sadece burası değil efendim, Amerika'dakiler de ekran kartı bekliyor, oradaki ekran kartları bilgisayar fiyatına şu an. Her yerde pahalı.
Şu an tek yapmamız gereken AMD ve NVIDIA şirketlerine stokları yenileyip, miningcilere kaptırmaması. Şu an silikon yetiştiremiyorlar.

Sadece burası değil efendim, Amerika'dakiler de ekran kartı bekliyor, oradaki ekran kartları bilgisayar fiyatına şu an. Her yerde pahalı.
Şu an tek yapmamız gereken AMD ve NVIDIA şirketlerine stokları yenileyip, miningcilere kaptırmaması. Şu an silikon yetiştiremiyorlar.
Biliyorum o yüzden, işlemciden örnek verdim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı