Iğdır ünversitesi yazılım mühendisliği bölümünü açtı mı?

yusuf7700

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yazılım mühendisliği için taban puanlarına bakmıştım ve Iğdır üniversitesinde olduğunu gördüm bazı sitelerde var bazı sitelerde yok yeni mi açıldı acaba? Varsa bile sizce yazılım mühendisliği için uygun olur mu üniversite seçiminde Iğdır Üniversitesi?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• üni.PNG
    üni.PNG
    140,8 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yazılım mühendisliği için taban puanlarına bakmıştım ve Iğdır üniversitesinde olduğunu gördüm bazı sitelerde var bazı sitelerde yok yeni mi açıldı acaba? Varsa bile sizce yazılım mühendisliği için uygun olur mu üniversite seçiminde Iğdır Üniversitesi?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

Iğdır'da bilgisayar mühendisliği vardı ama yazılım mühendisliği var mıdır bilmiyorum ayrıca bu üniversitelerden pek bir şey bekleme kendini geliştirmezsen emin ol 4 sene sonra bom boş mezun olursun okuldan, sana tavsiyem en aşağı Elazığ üniversitesini hedefle boş ver Iğdır'ı.

Iğdır'da bilgisayar mühendisliği vardı ama yazılım mühendisliği var mıdır bilmiyorum ayrıca bu üniversitelerden pek bir şey bekleme kendini geliştirmezsen emin ol 4 sene sonra bom boş mezun olursun okuldan, sana tavsiyem en aşağı Elazığ üniversitesini hedefle boş ver Iğdır'ı.
ilk 100k istiyor en düşük üniversite bu mudur

Eğer iyi bir şey hedefliyorsan budur ya Elazığ yada İstanbul'da belli başlı üniversiteler var geri kalanı aşağı yukarı aynı, puanın tutarsa git ama üniversiteden bir şey bekleme.
iyi kötü bakmıyorum sadece 4 yıllık yazılım okumak için üniversite eğitimi almak için

Geri
Yukarı