IGN Japonya Starfield'a 10 Verdi!

Makaleler
4
@NotAKnightAnymore hocam para yanlış (doğru) yere gitmiş galiba. Xbox ekibine parayı doğru (yanlış) yere göndermeleri için ticket atacağım. 🤠

@NotAKnightAnymore hocam para yanlış (doğru) yere gitmiş galiba. Xbox ekibine parayı doğru (yanlış) yere göndermeleri için ticket atacağım. 🤠

Japon'ların sistemleri en az RTX 4070 Ti herhalde

7 vermelerini içinde optimizasyon'da vardır ondan öyle dedim

Hocam optimizasyon o kadar rezalet değil. (GTX 1650 ile FSR kalite 900p Low 40 FPS alınabiliyor. Gayet iyi bir değer.) Ayrıca bunlar hayvani sistemler ile oynuyorlardır. Aynı oyunu oynuyorlar hani. Paralar yanlış yere gitmiş anlayacağınız. 🤠

Optimizasyon sorunsa neden bunlar Forspoken ile buna aynı puanı verdi? Forspoken çok daha rezil o konuda.

Hocam optimizasyon o kadar rezalet değil. (GTX 1650 ile FSR kalite 900p Low 40 FPS alınabiliyor. Gayet iyi bir değer.) Ayrıca bunlar hayvani sistemler ile oynuyorlardır. Aynı oyunu oynuyorlar hani. Paralar yanlış yere gitmiş anlayacağınız. 🤠

Optimizasyon sorunsa neden bunlar Forspoken ile buna aynı puanı verdi? Forspoken çok daha rezil o konuda.

Demek istediğinizi anladım zaten RTX 4060 Ti ile Ultra ayarlarda 60 zor gören bir oyun olmalı ileride düzelir umarım

Hocam ben daha kötüsünü bekliyordum. Beklediğimden iyi hani. Ben RTX 2080 Super ile Ultra 1080p 60 FPS bekliyordum da. 😀

Yine de kötü diyebilirim ama forspoken daha kötü.

Genelde bu optimizasyon sorunu olduğunu değiştirmez bariz var ileride düzelir frame genaration ve yamalar ile.

Yine de kötü diyebilirim ama Forspoken daha kötü.

Ona FMF + FSR 3 + Hyper-RX Gelince +60 üstü FPS Garanti hatta 2-3 katına kadar yolu var

Geri
Yukarı