Starfield'a DLSS desteği geliyor!

Güzel haber, en azından optimizasyon yapacaklarını duyurdular. FSR 3 ve DLSS 3 kare oluşturma teknolojileri ile oyun akıcı oynanabilir hale gelecektir, bundan şüphe yok.

Ben 3070'le sabit 2K'da ayarımı çekerek 60 FPS'de sorun yaşamadan oynuyorum. Ama ayar kısmadan da oynamak isterim. Sesimizi duydu galiba NVIDIA ilk güncellemesini gönderdi. Performans için yükleyip kullananlar nasıl bir izlenimde?
Betshdada DLSS yakında gelecek dedi. O da bir artı oldu.
Bu arada Fallout 4 hayranı olarak ben oyunu beğendim.

Ben 3070'le sabit 2K'da ayarımı çekerek 60 FPS'de sorun yaşamadan oynuyorum. Ama ayar kısmadan da oynamak isterim. Sesimizi duydu galiba NVIDIA ilk güncellemesini gönderdi. Performans için yükleyip kullananlar nasıl bir izlenimde?
DLSS'yi dört gözle bekliyorum.

Oyunda optimizasyondamı bir sorun var yoksa grafiklerden dolayımı düşük FPS alıyoruz?

Oyunda optimizasyondamı bir sorun var yoksa grafiklerden dolayımı düşük FPS alıyoruz?

NVIDIA yüzünden diyelim öyle abartılacak bir grafık yok NVIDIA kartlar performans problemleri yaşıyor
Ben 2K medium render scalada 80 yapıp acınca duzelıyor ama ben onu da 62'ye cekıyorum anca sabıt 60 oynuyor grafık entersan sekılde ultradada aynı benım oynadıgım ayardada

NVIDIA yüzünden diyelim öyle abartılacak bir grafık yok NVIDIA kartlar performans problemleri yaşıyor.
Ben 2K medium render scalada 80 yapıp acınca duzelıyor ama ben onu da 62'ye cekıyorum anca sabıt 60 oynuyor grafık entersan sekılde ultradada aynı benım oynadıgım ayardada.

Oyunda abartılacak değil direk grafik yok hocam 2015 oyunu gibi yüzler, düzgün çıkmış olsa bu oyunu 3060 kartımla 100 150 FPS'lerde oynardım.

Oyunda abartılacak değil direk grafik yok hocam 2015 oyunu gibi yüzler, düzgün çıkmış olsa bu oyunu 3060 kartımla 100 150 FPS'lerde oynardım.

Ben ilk defa TLOU oynadım 2K Ultra ayarlarda, öyle bir grafik var'ki, dokular çevre ortam starfiled yanında halt yemiş. kasmadan çok rahat oynanabiliyor.

Ayrıca Starfiled'de FSR kalite ayarı yok kalite ayarı olsa çoğu kişi 60 FPS sabit oynar. Bu büyük sorun

Ben ilk defa TLOU oynadım 2K Ultra ayarlarda, öyle bir grafik var'ki, dokular çevre ortam starfiled yanında halt yemiş. Kasmadan çok rahat oynanabiliyor.

Oynayamıyorum hocam 3060 kartla medium ayarlarda oynamayı da reddediyorum, eski bir kartta değil mis gibi, düzelene kadar girmeyeceğim sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı