İğne korkusu

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın ilk korona aşısı olmaya gideceğim ve aşırı derecede iğneden nefret ediyorum aşırı derecede canımı acıtıyor iğne acısını dindirmek için yapabileceğim bir şey var mı? Aşırı derecede mutsuzum şu an.

Bende korkarım iğneden. Korona aşısı kan almaya kıyasla daha az acıtıyor.
İğneye bakma yeter. Ben duvara, tavana falan bakmıştım, çok hissetmiyorsun zaten, umarım çok acımaz :).

Arkadaşlar yarın ilk korona aşısı olmaya gideceğim ve aşırı derecede iğneden nefret ediyorum aşırı derecede canımı acıtıyor iğne acısını dindirmek için yapabileceğim bir şey var mı? Aşırı derecede mutsuzum şu an.

Hocam benden korkağı yok :D. Acımadı bile. 2 zorunlu dozu oldum 3.yü ise kendi isteğim ile oldum. Sinovac oldum çünkü BioNTech olup kendimi öldürmek istemedim :D. Yakın çevremden güzel tecrübe edinen kişiler var da 😂.

Bende korkarım iğneden. Korona aşısı kan almaya kıyasla daha az acıtıyor.
İğneye bakma yeter. Ben duvara, tavana falan bakmıştım, çok hissetmiyorsun zaten, umarım çok acımaz :).

Konu ile alakasız olacak ama bende çorluda oturuyorum hocam :D
Hocam benden korkağı yok :D. Acımadı bile.

Herkes böyle diyor aşı sırasında karnıma bıçak saplasalar daha az acır.

Gözünüzde ne kadar fazla büyütürsen güzel hocam o kadar canın yanar. Küçücük bir demir size ne kadar zarar verebilir? Aşı olurken sevdiğiniz bir kız veya erkekle konuşun hissetmezsiniz bile. :D

Ben anlamadım bir şey sürdü bismillah dedi taktı çıkarttı.

2 dozuda oldum hatta olmadan 20 dk önce korkuyorum diye buraya konu açtım hocalarım rahatlattı gittim 2.sini de vuruldum hiç acımıyor.
Benim kan aldırmaya karşı bir korkum var bir kere hastaneden kaçmıştım.
Ancak aşı hiç acıtmadı gidip vurulun sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı