İgogo güvenilir bir servis midir?

Artık işi cıvıtmaya vaşladılar. İlk başta çekim ücreti yoktu. Sonra %1 yaptılar. Dün de bunu %6 ya yükselttiler. Ben ve altlarım isyan bayrağını çektik. İçerde 2000 dolarım var. Çekmek istesem 120 dolar çekim ücreti alacaklar. Yuh yani. Sürekli ast yap şukadar yükle VIP seviyeni yüksel diyor. Yapmayınca siparişi kesiyor. İçeriye para yüklemeyi zorunlu hale getiriyorlar. 4 günde bir kar çekiyorum. Bunlara batmış, ite 27 günde bir çek diyorlar. Para ilk başlarda hemen hesabımıza geçiyordu sonra 1 gün yaptılar sonra 72 saaat yani 3 gün yaptılar. Şimdi de 72 saatide geçiyor alice hanımdan onay almamız gerekiyor ona hesap vereceğiz bir de ikna edeceğiz niye çekmemiz gerektiğini. 2 haftada bir kendilerine göre kural çıkarıyorlar. Yeni girecekler bence girmesin. İlk başlarda güzeldi ama cıvıdı artık. 190 civarı astım var hepsine artık para yatırmamasını ufaktan çekmeleri gerektiğini söyledim.

Artık işi cıvıtmaya vaşladılar. İlk başta çekim ücreti yoktu. Sonra %1 yaptılar. Dün de bunu %6 ya yükselttiler. Ben ve altlarım isyan bayrağını çektik. İçerde 2000 dolarım var. Çekmek istesem 120 dolar çekim ücreti alacaklar. Yuh yani. Sürekli ast yap şukadar yükle VIP seviyeni yüksel diyor. Yapmayınca siparişi kesiyor. İçeriye para yüklemeyi zorunlu hale getiriyorlar. 4 günde bir kar çekiyorum. Bunlara batmış, ite 27 günde bir çek diyorlar. Para ilk başlarda hemen hesabımıza geçiyordu sonra 1 gün yaptılar sonra 72 saaat yani 3 gün yaptılar. Şimdi de 72 saatide geçiyor alice hanımdan onay almamız gerekiyor ona hesap vereceğiz bir de ikna edeceğiz niye çekmemiz gerektiğini. 2 haftada bir kendilerine göre kural çıkarıyorlar. Yeni girecekler bence girmesin. İlk başlarda güzeldi ama cıvıdı artık. 190 civarı astım var hepsine artık para yatırmamasını ufaktan çekmeleri gerektiğini söyledim.
Reis banada sipariş geldi 3800dolarlık 2400dolar vardı eksiye düşüyor şimdide ceza kesiyor 1500düştü eğer çekerim dersen vereyim
Benim hayatım gitti 2400 dolar eriyor yatıramıyorumda 3 haftadır

Son düzenleme:
17 gün yatırmadım şanslı bileti 40binlira gitti ailemle çok büyük sıkıntı yaşıyorum şu an 16 yaşındayım bide öğrenmişlerdi gönderemedim şanslı siparişi hayatım bitti
birincisi 16 yaşındaysan binance hesap açamazsın. ikincisi hadi başkasının hesabını kullandın diyelim 40 bin bulabiliyorsan bu yaşta gidip şanslı içinde üstüne para bulabilirsin. hayatını kendin bitirmişsin. kimsenin suçu yok.
aynı muhabbet benimde başıma geldi. altlar para çekiyordu. alice tutturdu 27 günde bir çeksinler yoksa şanslı biletler çıkacak dedi. umursamadım. sonra bana çıktı. ertesi günü 2 tane daha çıktı. altların çektiği paraları üstlerinden çıkartıyorlar yani. para yükleyip şanslıyı yapmazsan 2 saatte bir o sipariş tutarının %1,5 i cea olarak kesiliyor. parayı vadeye gömünce paraya ceza kesemiyordu. onuda kaldırdılar paranın erimesini bekliyorlar. içerde 1500 dolar kaldı ve 2 gün sonra hepsi eriyeek sıfırlanacak. adamlar herşeyi düşünmüş yani. benim için sorun yok ben 1200 dolar karı ebe çoktan koymuştum ama bilginiz osun. parlarınızı çekeekseniz üstlerden astlara doğru sıra ile çekin. ozman pek bahaneleri kalmıyor. ben öyle yaptım ama çoğu kişinin parasını onaylamıyor. hesabınızla ilgili bir durum var diyor ve ekibini büyütmelisin diyor paraları vermiyor. uzun vadeli kimse bakmasın.

Son düzenleme:
İgogo.com üye oldum 15 dolar verdiler bende 30 dolar yatırdım bügün 1 ay oldu 197 dolara çıktı. Bende üye istediler. 5 tane üye buldum. Her üye 50 dolar yatırdı. Tüm üyeler 15 gün sonra yatırdıklarını geri çektiler. Kazandıkları dolarlar hesaplarından bıraktılar. Ve halen devam ediyorlar. 190 dolarla günlük 7 dolar Kazandım ve devam ediyorum. Bence güvenli bir şirket

Hesabınızdaki parayı cekiyorlar. Hesap kapatmasını bile aynı sonra vaatlerde bulunuluyor şanslı sipariş diyorlar paranız kadar kazanmak bile yok igrenc bir site konuşmaları yaklaşımları dahi aynı bu şekilde midem bulandı dogrusu.
hesablardaki paraları cekiyorlar sürekli para istiyorlar işlemlerinizi kapatıp şanslı sipariş gönderiyorlar para yatırın diyorlar diyalogları aynı bu şekilde şanlı sipariş parasını yatırmayınca hesabınızda ki bütün parayı cekiyorlar maalesef bu şekilde hesabınızı kapatmak istediğinizde bile bu şekilde, sizde şifrenizi bloke ediniz.

Son düzenleme:
Hocam aynı mesaj bana da geldi ama kayıt yaptırmadım. İşin detayını soruyorum bir açıklama gelmiyor. İnternette igogo diye arama yapıyorum bir şey çıkmıyor. İgogo diye bir siteye girdim. Direk kayıt olma ekranı geliyor. Mantıken genel bir tanıtım olması lazım web site hakkında, igogo nedir falan ama hiçbir açıklama bulamadım. 7,5 dolar kazananlar parayı hesabınıza çekebildiniz mi? Ve tam olarak ne yaparak 7,5 dolar kazandınız?

Selam bende 2 aydır oynuyorum ilk başta bende hiç güvenmedim gerçeği halende güvenmiyorum ama şansımı denemek istedim ilk etapta içine 51 dolar attım dewam ettim 1 hafta 77 dolar olarak geri çektim... Para yatırma çekmede sıkıntı olmayınca bu sefer 150 dolar attım ve 2 hafta o parayı islettim 250 dolar olarak geri çektim yine sıkıntı olmadığını fark ettim ve şu an hesabımda 4000 dolar var ve hiçbir sıkıntısı yok şu anlık sistem güzel ilerliyor ama bana sorarsanız yatirdiginiz parayı çekin kâr para ile oynayın demek istediğim bu 1 kereligine yüklü giricen yüklü cikican ama. Dediğim gibi çok fazla güvenilir bir site degil.

Geri
Yukarı