IGPU nasıl kapatılır?

Daha fazla  
Merhaba ben az önce RDR2'ye girmeye çalıştım fakat bir sorunla karşılaştım ve sorunu internette araştırdığımda ise IGPU'nun kullanıldığını öğrendim. Birçok yol denededim fakat kapatamadım. Anakartım Gigabyte marka, yardımcı olursanız sevinirim.

Masaüstü kullanıyorsan anakart üstündeki HDMI portuni kullanma, direkt ekran kartı üzerindekini kullan.
display port ile bağlı ve ekran kartına bağlı zaten

Sistem özellikleri nedir? İmzanıza baktığımda kullandığınız işlemci 5500 ve 5500'de iGPu yok.
sistemim imzamda yazdığı gibi, bende nedenini anlamadım

R5 5500'de iGpu yok. Sorun başka bir şeyden kaynaklı.
aldığım hatayı yazıyorum hemen

R5 5500'de iGPU yok. Sorun başka bir şeyden kaynaklı.
aldığım hata : " Please uptade your driver. Game requires version 20.2.2 or newer. Please visit AMD: " aldığım 2. hata : " your computer does not meet minimum recommended Video Memory specifiction. The game may have trouble running if you proceed. For more information, please visit:

aldığım hatayı yazıyorum hemen

aldığım hata : " Please uptade your driver. Game requires version 20.2.2 or newer. Please visit AMD: " aldığım 2. hata : " your computer does not meet minimum recommended Video Memory specifiction. The game may have trouble running if you proceed. For more information, please visit:
Hata hakkında bilgim yok hocam. Ama iGPU ile alakalı olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı