İHA yarışması için kumanda secimi

Erkan02

Centipat
Daha fazla  
İHA yarışmasına katılacağım. kumanda lazım ama bir kural var ve anladığımı pek söyleyemem.

İHA'ların çevresel etmenlerden en az etkilenmeleri için radyo kontrol sisteminin uçtan uca şifrelemeye sahip olması zorunludur. Aracın radyo kontrol ünitesinde yaşanan bir sinyal kaybında otomatik olarak (en fazla 5 saniye içinde) Arıza Emniyeti Sistemi (Fail-Safe) moduna geçebilir özellikte olması zorunludur.

Uctan uca şifreleme dediği nedir, bana birisi anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka frekanslara girmemesi için. Rakibinin seni kontrol etmesi hoş olmaz değil mi?

Hayır ben satın alacağım ama mesela altında E2EE özelliği bulunmaktadır yazmıyor mesela hangi ürünü almalıyım örnek verir misiniz?
Başka frekanslara girmemesi için. Rakibinin seni kontrol etmesi hoş olmaz değil mi.
bende biraz yanlış anlatmışım .d
Başka frekanslara girmemesi için. Rakibinin seni kontrol etmesi hoş olmaz değil mi.
mesela bu linkteki US $149.99 |Radiolink AT10II 12 Channels RC Transmitter and Receiver R12DS 2.4G Radio Remote Controller for RC Drone Fixed Wing Airplane|Parts & Accessories| - AliExpress kumandada E2EE varmıdır?

Son düzenleme:
Hayır ben satın alacağım ama mesela altında E2EE özelliği bulunmaktadır yazmıyor mesela hangi ürünü almalıyım örnek verir misiniz?

bende biraz yanlış anlatmışım .d

mesela bu linkteki US $149.99 |Radiolink AT10II 12 Channels RC Transmitter and Receiver R12DS 2.4G Radio Remote Controller for RC Drone Fixed Wing Airplane|Parts & Accessories| - AliExpress kumandada E2EE varmıdır. FrSky Taranis X9D Plus 2019 2.4G 24CH ACCESS ACCST D16 Mode2 Transmitter Supports Spectrum Analyzer Functionfor for RC Drone
frsky yada tbs öneririm e2ee varmıdır bilmiyorumda yarışlarda kullanılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı