Satılık İhtiyaç fazlası harddiskler

mirror22

Hectopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi, ihtiyaç fazlası 2 adet hdd var.
  • Maxtor 80gb sata2 7200rpm
  • Samsung 80gb pata 7200rpm

Fiyat: 60 tl.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı alışverişler, tavsiyem daha makul fiyata daha hızlı satabilirsiniz. Fiyatlar ederinin üzerinde çünkü.

Dostum yanlış anlama ama 320 GB sıfır 7200 RPM hardiski bile bugün 55-60 TL'ye alabiliyorken kimse bir sata biri ide olan iki harddiske 60 TL vermez.

Sıfır 320 GB harddisk nerede 60 TL ? İkinci elleri bile 100-125 arası satılıyor.

HDD'ler Mirror22 e ait isterse 60 yazar isterse 600. Siz bu kişinin sattıklarında çıkarınız mı var. Sizi ne ilgilendirir yazdığı fiyat. İşine geliyorsa al gelmiyorsa alma. Kimse silah dayamıyor kafanıza. Ölücüler. Adam bedava yazıp üstüne paramı verecek. Hayır burasıda mezarlık değil. Çok bilgiliyseniz 3 kuruşa amazondan ürün getirip vergisini vermeden 10 kuruşa satanların konusunda ölücülük yapın. Zira vergisini verip bu ürünleri satanlar , İstihdam yaratıp belki ailenizden birisinin çalıştığı bir avm'nin ne günahı var. Gidin bu çakallara ölücülük yapın.

Sanki bi çıkarımız var almak istiyoruz da ölücülük yapıyoruz. Çocuk musun yavrum sen. Kullanıcı adına bakılırsa cevap belli gibi de neyse. Her şeyin nizami bir değeri ve gideri vardır. Büyüyünce anlarsın.

HDD'ler Mirror22 e ait isterse 60 yazar isterse 600. Siz bu kişinin sattıklarında çıkarınız mı var. Sizi ne ilgilendirir yazdığı fiyat. İşine geliyorsa al gelmiyorsa alma. Kimse silah dayamıyor kafanıza. Ölücüler. Adam bedava yazıp üstüne paramı verecek. Hayır burasıda mezarlık değil. Çok bilgiliyseniz 3 kuruşa amazondan ürün getirip vergisini vermeden 10 kuruşa satanların konusunda ölücülük yapın. Zira vergisini verip bu ürünleri satanlar , İstihdam yaratıp belki ailenizden birisinin çalıştığı bir avm'nin ne günahı var. Gidin bu çakallara ölücülük yapın.
Buna o kadar da katılmıyorum. Bu fiyatların doğrulu nedir ne değildir de bilmiyorum. Ancak bu muhalefetler alıcı kişiye yol gösterdiğini düşünüyorum. Satıcının alıcıdan yararlanmaya çalıştığını da düşünmüyorum. Ancak bu tarz muhalefetler alıcıyı araştırma yapmaya yönlendirip en doğru kararı verdirdiği kanaatindeyim. Ayni şekilde satıcının da eğer farkında olmadan fazla bir fiyatlandırma yapmasına ve buna bağlı olarak ürününü satamamasına sebebiyet veren durumların ortadan kalkmasına yardımcı düzeltmelerdir bunlar.

Geri
Yukarı