İkametgahı değişen depremzede öğrencinin sınıfta kalmama hakkı gider mi?

BanditX

Hectopat
Merhaba ben İskenderun'dan İzmir'e ikametgahımı aldırdım ve hocalar 2. dönem yazılılarını olmam gerektiğini söyledi çok fazla konu eksiğim olduğundan ötürü düşük not aldım çoğundan ve sınıfta kalmama hakkım duruyor mu merak ettim MEB'in sayfasında bu konuya ilişkin yazı bulamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben İskenderun'dan İzmir'e ikametgahımı aldırdım ve hocalar 2. dönem yazılılarını olmam gerektiğini söyledi çok fazla konu eksiğim olduğundan ötürü düşük not aldım çoğundan ve sınıfta kalmama hakkım duruyor mu merak ettim MEB'in sayfasında bu konuya ilişkin yazı bulamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Okuldan okula değişir. Birde kaçıncı sınıf?

Lise ise belirli bir süresi var geçemiyorsun. Ortaokulda ise belge alamazsın ŞÖK (Şube Öğretmenler Kurulu) ile geçersin her türlü.

Merhaba ben Iskenderun'dan İzmir'e ikametgahımı aldırdım ve hocalar 2. dönem yazılılarını olmam gerektiğini söyledi çok fazla konu eksiğim olduğundan ötürü düşük not aldım çoğundan ve sınıfta kalmama hakkım duruyor mu merak ettim MEB'in sayfasında bu konuya ilişkin yazı bulamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam hangi hocalar söylüyor onu memleketimize gitmem lazım deyin 2. dönem zaten notunuz düşük olursa 1. dönem giriliyor MEB açıkladı giremeyeceğinizi ailenize anlatın kalma olayı olmaz diye düşünüyorum o not olayını aileniz ve hocalarınızla görüşün.

Okuldan okula değişir. Bir de kaçıncı sınıf?

Lise ise belirli bir süresi var geçemiyorsun. Ortaokulda ise belge alamazsın şök (şube öğretmenler kurulu) ile geçersin her türlü.

Evet lise. Teşekkürler cevabın için.

Hocam hangi hocalar söylüyor onu memleketimize gitmem lazım deyin 2. dönem zaten notunuz düşük olursa 1. dönem giriliyor MEB açıkladı giremeyeceğinizi ailenize anlatın kalma olayı olmaz diye düşünüyorum o not olayını aileniz ve hocalarınızla görüşün.

Ben girmek istemedigimi söyledim fakat hocalar girmessem 0 vereceklerini soyluyorlar. Cevabın için teşekkürler.

Evet lise. Teşekkürler cevabın için.

Ben girmek istemedigimi söyledim fakat hocalar girmessem 0 vereceklerini soyluyorlar. Cevabın için teşekkürler.

Hocam öyle bir durum olacağını sanmıyorum hocalarınız biraz aptalmış zaten o psikolojiden yeni çıkan birisi için bunları söylemek doğru değil ailenizle ve müdürle görüşün hocalar bir yerinden sallıyorlardır büyük ihtimalle MEB açıklaması var.

Yeni konular

Geri
Yukarı