Ikariam Sunucu Kurma

rancor

Decapat
Merhaba arkadaşlar,

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim acemiyim ilk kez konu açıyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Ben eski bir ikariam oyuncusuyum uzun süredir bırakmıştım tekrar oynamak istiyorum. Lakin ikariam bitik durumda neredeyse ve yeni sistemine ayak uyduramıyorum bu yüzden eş dost ile beraber oynayabileceğim bir server kurmak istiyorum. Bunun için YouTube'da Alperen Erbayın bir videosunu izledim lakin 4. adıma gelince her şey bitiyor devamı hiç gelmiyor.

Ne kadarda aradıysam Türkçe olarak başka video bulamadım yabancıların yaptıklarından da bir şey anlamadım. Eğer aranızda ikariam pvp server kurmasını bilen varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim. hostinger adresinden host ve ucuz domain aldım boş boş bekliyor. Yardımlarınızı bekliyorum, mutlu günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef yardımcı olamayacağım ama konuyu görünce eskileri hatırladım. Ne güzel oyundu da hiç geliştirmeden bıraktılar. En son korsanlık mı ne gelmiş oyuna. Onun dışında hiç bir yenilik olmadığını görmüştüm geçen sene girip baktığımda.

Bir süre oynamak istemiştim ama bence eski tadı yok. Oynayacak adam bulursanız katılmayı düşünürüm ama bulacağınızı pek zannetmiyorum açıkçası. Bir heves ile başlanır, daha sonra bırakılır gibi geliyor bana. Yine de iyi şanslar size.

Gerçekten güzel bir oyun ama eski haliyle tabii ki :) bende eski haliyle tekrar kurmak istiyorum evet online çok olmayabilir ama 20 kişi dahi olsa benim için yeterli güzel bir fikrim var eğer bana yardımcı olacak birini bulabilirsem çok iyi olacak :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı