İki aşamalı doğrulama kodu unutulan Discord hesabı nasıl kurtarılır?

TRHAMSTEr

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, cümleten selam. Uzun zamandır bir Discord hesabımı bulmaya çalışıyordum, buldum ama 2 aşamalı doğulama kodunu unuttuğum için giremiyorum. E-posta ve şifre elimde. Hesabı nasıl geri alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alamazsın. Bende de öyle bir hesap vardı. İki aşamalı doğrulamalara karşı bir şey yapamayız ancak isterseniz hesabı silebiliriz diye bir mail attı.

Evet arkadaşlar, cümleten selam. Uzun zamandır bir Discord hesabımı bulmaya çalışıyordum, buldum ama 2 aşamalı doğulama kodunu unuttuğum için giremiyorum. E-posta ve şifre elimde. Hesabı nasıl geri alırım?

Yapamazsınız. Ben depremde bilgisayarımı kaybettim. 2-3 haftasonrada telefonum bozuldu. Discord gitti böylece. Supporta depremden etkilendiğimi filan söyledim ama hesabı silebiliriz dediler kabul ettim telefon tamir edilince 6 haneli kodları Google Authenticator'da buldum.Öyle oldu.

Telefonunuzda authenticator kurulu mu?

Afedersiniz geç cevap verdim ama kuruluydu silince kod da gitti

Alamazsın. Bende de öyle bir hesap vardı. İki aşamalı doğrulamalara karşı bir şey yapamayız ancak isterseniz hesabı silebiliriz diye bir mail attı.

Eski bir arkadaşım vardı ismini değiştirdi yeni ismini bilmiyorum peki eski hesabımdaki kimle arkadaş olduğuma bakabiliri miyim en azından oradan eski arkadaşıma istek atayım

Yapamazsınız. Ben depremde bilgisayarımı kaybettim. 2-3 haftasonrada telefonum bozuldu. Discord gitti böylece. Supporta depremden etkilendiğimi filan söyledim ama hesabı silebiliriz dediler kabul ettim telefon tamir edilince 6 haneli kodları Google Authenticator'da buldum.Öyle oldu.
Geçmiş olsun da support ta ilginçmiş hiç mi geçmiş olsun demedi birde elinde kanıtları olmasına rağmen mi vermediler

Çok önemli şeyler yoksa dert etmeyin.

Konu arkadaşlarım zaten çocuk ile tek iletişimim DC di onu nasıl ekleyeceğim bilmiyorum Minecraft oynuyorduk oradan da alırım dedim bayağıdır girmiyor oyuna

Geçmiş olsun da Support'ta ilginçmiş hiç mi geçmiş olsun demedi bir de elinde kanıtları olmasına rağmen mi vermediler.

Bilgilerimi verdim. Bana geçmiş olsun dedi daha sonra hesabın gittiğini dedi.

Geçmiş olsun da Support'ta ilginçmiş hiç mi geçmiş olsun demedi bir de elinde kanıtları olmasına rağmen mi vermediler.

Konu arkadaşlarım zaten çocuk ile tek iletişimim DC di onu nasıl ekleyeceğim bilmiyorum Minecraft oynuyorduk oradan da alırım dedim bayağıdır girmiyor oyuna.

Benim RP sunucusunda arkadaşlarım vardı hepsi DC de vardı. Bildiğin arkadaştan ötesi olmuştuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı