İki aşamalı doğrulama kodu unutulan Discord hesabı nasıl kurtarılır?

@TRHAMSTEr eğer Google Authenticator kullanıyorsanız geri almanın mümkünatı yok. Authy kullanıyorsanız eski hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz telefon numarası veya e-posta ile.

Telefonu bozulmamış kodu unutmuş. Authenticatoru sildiği için büyük ihtimalle. Sizde halihazırda yüklü olduğu için geri alabildiniz.

Peki eski hesabımdaki ekli arkadaşlara ulaşabilir miyim? Yoksa bir ilginçlik yapıp kendi hesabımı hack ile almayı düşünüyorum çünkü authenticator ile girdim bir daha authenticator gerçekten kullanmayacağım.

Peki eski hesabımdaki ekli arkadaşlara ulaşabilir miyim? Yoksa bir ilginçlik yapıp kendi hesabımı hack ile almayı düşünüyorum çünkü authenticator ile girdim bir daha authenticator gerçekten kullanmayacağım.

Authenticator kullanma Authy kullan. Ayrıca eski hesabını hack ile almanın imkanı yok. Arkadaşları bilmiyorum. Büyük ihtimalle hayır.

Authenticator kullanma Authy kullan. Ayrıca eski hesabını hack ile almanın imkanı yok. Arkadaşları bilmiyorum. Büyük ihtimalle hayır.

Biraz da korkuyorum acaba depremden mi öldü diye en son depremden etkilenmeden 1gün önce baktığımda 3-4 gün önce oyunda olduğunu gördüm beklerim oyuna girmesini dedim sonraki gün deprem oldu bende hesabı depremden önce kaybettim nerede yaşadığını bile hatırlamıyorum
Minecraft'ta bakıyorum zaten girmiyor Xbox hesabında da uzun zamandır çevrim içi değil artık en son girdiği tarih dahi gözükmüyor ne yapacağım bilmiyorum

Ok yapacağım tek şey tik y taki yazışmalardan ismini soy ismini öğrenip yasıyormu diğe bakmak olacak galiba :( normalde ismi id si var ama bir ara ismini değitirdi diye giremiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı