İki Ayrı Monitörü İki Ayrı Bilgisayar Gibi Kullanmak

orhantahan

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Benim iki monitörüm var. Bu monitörleri iki ayrı bilgisayarmış gibi kullanmam mümkün mü acaba? Yani demek istediğim "uzat" modunu kullanıp sürekli uygulamaları ikinci ekrana taşımak istemiyorum. İkisini de ayrı ayrı kullanmak istiyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakıyorum hemen hocam. Sonuçları yazarım.
Virtualbox sanallaştırma açısından daha verimli bir program bence. Ayrıca Dualboot ile de deneyebilirsiniz.
Veya 120 GB bir SSD alıp kullanacağınız diğer işletim sistemini onun üzerine kurarsınız.

Virtualbox sanallaştırma açısından daha verimli bir program bence. Ayrıca Dualboot ile de deneyebilirsiniz.
Veya 120 GB bir SSD alıp kullanacağınız diğer işletim sistemini onun üzerine kurarsınız.
İki farklı işletim sistemi olunca ikisi aynı anda açılabilir mi ? Birini kapatıp diğerini açmak gerekiyor bildiğim kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı