İki Disk İki Windows

Merhaba arkadaşlar yeni sistem topladım. Sistemi toplarken yeni disk aldım ve windows 8.1 ' i yeni diske kurdum eski diskim de windows 7 var işletim sistemini silip içindeki dosyalarla beraber yeni bilgisayarıma takıp kapasitesini arttırmak istiyorum ama nasıl yapabilirim. Bilgisayara ikisini birden tasam ne olur bilmiyorum çünkü ikisinde de windows kurulu nasıl yapabilirim yardımcı eder misiniz.

Yeni diskimde zaten lisanslı windows 8.1 kurulu eski diskimde windows 7 var bu diskin içindeki sisteme silip bilgisayarımın kapasitesini arttırmak istiyorum. Bilgisayara ikisini biden bağladığımda ne olacak çünkü ikisinde-de sistem kurulu nasıl yapabilirim.

hiç bir sorun olmaz arkadaşım. sistemin windows 8 ile çalışırken tak diğer hdd yi, bilgisayarımdan biçimlendir sonra windows7 temizlenir. rahat rahat kullanırsın

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı