İki gün boyunca kötü Counter-Strike oynamak

Aeroqor

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 2 günden beri CS2 de adam vuramıyorum, nedenini bilmiyorum. Delirmek üzereyim, nasıl düzelteceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank girmeden önce 1-2 el DM at elin, reflekslerin ısınsın. Çok etkisi oluyor. Ben mesela girmeden önce atmazsam vurmayı geç mouse'u adamın üstüne götürürken zorlanırım.

Son günlerde çok fazla ayarlarla oynadıysan rate, cl_interp vs. ayarları sıfırlamak için aşağıdaki dizinin altını temizle. Bazen saçmalıyor oyun.

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\[steam id]\730\

Arkadaşlar selam. 2 günden beri CS2 de adam vuramıyorum, nedenini bilmiyorum. Delirmek üzereyim, nasıl düzelteceğim?

Oyundan sıkılmışsındır, aynısını ben de yaşıyorum. 1 hafta ara vermeni tavsiye ederim.

Rank girmeden önce 1-2 el DM at elin, reflekslerin ısınsın. Çok etkisi oluyor. Ben mesela girmeden önce atmazsam vurmayı geç fareyi adamın üstüne götürürken zorlanırım.

DM ile sıkıntım yok bazen gün içi sıkılıp 3,4 el DM atıyorum.

moraliniz bozukken falan giriyorsaniz en ufak bir şeyde mentalinizi daha da dusurebiliyorsaniz oyun içinde normal veya sürekli ayar degistiriyorsaniz da olabilir

Bunu düzeltmenin tek yolu aimini geliştirmek.

Hocam aimim iyi normal günlerde.

Moraliniz bozukken falan giriyorsaniz en ufak bir şeyde mentalinizi daha da dusurebiliyorsaniz oyun içinde normal veya sürekli ayar degistiriyorsaniz da olabilir.

Olay şu hocam dün ilk maç 29 sonraki iki maç biri 10 biri 4 aralarında hiçbir olay olmadı bir anda adam vuramadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı