İki gün üst üste banlama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alpayguzbey

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İki gün üst üste ban yiyorum. İlkinde bir kullanıcıya yardım etmek istedim. Harddiski yavaş çalışıyormuş. Öncelikle ona yazım hatalarından dolayı uyardım "slm" gibi cümleler kullanmıştı ve o ceza almadı, ben onu uyardım diye ceza yedim. O mesajı yazdıktan sonra program arşivimde bir program aramaya başladım. Aynı sorun eski bilgisayarımda benim de başıma gelmişti. Bir program sayesinde sorunum çözülmüştü. Yani eskisi kadar olmamıştı. O programın adını ona önermek istedim. Programı arşivimde bulamadıktan sonra internette aramaya başladım. Amacım gerçekten yardımcı olmaktı. Ama anında ceza yedim. İkincisi ise dün bir konu açtım. Konuyu açtığım an Türkçe Kurallarına Uymama nedeni ile ceza yedim. Peki ilkini anladım ama ikincisinde hatam ne idi? Sevgili Technopat yöneticileri sizden cevap bekliyorum.

• WD 2 Tb My Cloud ürününü almayı düşünüyorum. Bunu nasıl kullanacağımı bilen varmı? Birde bu ürünü bağladıktan sonra ağa bağlı olan her bilgisayar kendi aralarında dosyalar paylaşabilecekmi? Havuz gibi bir sistem lazım bana. Bir bilgisayarın harddiskini paylaşıma açtım, uzun süredir öyle kullanıyordum ama durmadan kapatıp açmam lazım bilgisayarı. Bir süre sonra bazı bilgisayarlar o dosyayı görmüyor, bağlantı yapamıyor. Ürün linkini aşağıya atıyorum. 455 Tl civarında. Dolar yüksek olduğu için fiyatlarda yüksek. Eğer dolar çok yakında düşerse beklerim ama çok fiyat farkı olmaz derseniz alırım yakında.
    Wd 3,5" 2Tb My Cloud Gigabit Ethernet Kişisel Bulut Depolama - Vatan Bilgisayar

Hataların açık. Soru ekleri birleşik yazılmaz.

Technopat Sosyal Kuralları 28. madde;
Yazım kurallarını ihlal eden kullanıcıları konusunda mesaj atarak uyarmak ceza nedenidir. Bu gibi durumlarda konuyu şikayet etmeniz gerekmektedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı