2 gün üst üste gördüğüm rüyalar

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Neredeyse depremden beri rüya görmüyordum. Fakat 2 gün art arda ve değişik rüyalar gördüm.

İlk rüyada arabadaydım hızı 5-10 km/h falandı hızı çok yavaştı ama fren tutmuyordu tüm gücümle frene basıyordum ama durmadı tam duvara çarpacak iken pes ettim ayağımı frenden çeker çekmez araba durdu (bastığım pedalın fren olduğunu eminim)

2. si:
Okuldaydım ama şöyle bir sorun vardı okul binası depremden sonra geldiğim okuldu fakat öğrenciler deprem bölgesindeki arkadaşlarımdı.
İstiklâl Marşı yerine hocalar dua okudu dua bitince hocaya sordum neden İstiklâl Marşı okumadınız İstiklâl Marşı okumamız gerekirdi dedim hoca kurallar artık böyle dedi.
Sonra sırada beklemeye devam ettik ben en öndeydim rahat pozisyonunda olduğum için iki elimde arkadaydı sonra iki elimi birisi tuttu bende hiç bozuntuya vermedim önüme bakmaya devam ettim sonra herkes dağıldı arkamı döndüm elimi tutan bir kızdı ama daha önce hiç onu görmedim beyaz tenliydi saçları hafif sarımsıydı sağ elimden tutup sırıtmaya devam ediyordu bende yüzüne bakıp hafif gülümsedim ama halen onu tanımıyordum okula doğru girerken tanıdığım başka bir kız ona çelme taktı ama düşmedi okula girdik o tanımadığım kız bana senden hoşlanıyorum dedi bende uzun süre yüzüne baktım gerçek miydi rüya mıydı algımı kaybetmiştim sanki o rüya gerçekten yaşanmış gibiydi kıza evet bende dedim ama neden tanımadığım birine hoşlanıyorum dedim bilmiyorum sanki önceden o beni tanıyordu ama ben onu tanımıyordum ya da biraz daha zorlasam onu tanıyacaktım neyse kıza evet der demez uyandım rüyanın etkisinde kaldım internete yazdım ama internette olaylar benim yaşadığım gibi değildi bende buraya yazdım siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci rüyanın ilk kısmında şeriat gelmiş.

Şaka bi yana çok kafama takma rüyalar bişey ifade etmiyor. İlk rüyanı ben çok gördüm el frenini çekiyordum araba hızlanıyordu frene basıyordum araba uçurumdan aşağı uçuyordu vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı