Çözüldü İki kulaklığı aynı anda farklı programlarda kullanmak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kurabiyeed

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar OBS'den yayın yapacağım ama şöyle çok ufak bir sorun var; ben kulaklık olarak JBL T500BT kullanıyorum. Kendisi kablosuz bir kulaklık. Bu kulaklık oyun kulaklığı olmadığı için biraz gecikme oluyor. Bunda benim için sıkıntı yok ama OBS sesi o kulaklıktan alıyor. Ben şimdi jak girişine kablolu kulaklık taksam OBS sesi oradan alsa ben de sesi kablosuzdan alsam olur mu böyle bir şey mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kendi içinde böyle bir destek sunuyor. İnceleyebilirsiniz:

Çözüm
Windows 10 kendi içinde böyle bir destek sunuyor. İnceleyebilirsiniz:

Oradan ses alan bir aygıtı seçmem lazım ses alan tek aygıt da kablosuz kulaklık şimdi aktif olmayan bir hoparlör ü seçsem orada aktif mi oluyor.

Siz farklı kulaklığın mikrofonunu kullanırken başka bir kulaklık mı kullanmak istiyorsunuz yoksa iki farklı kulaklıktan farklı uygulamalardan çıkış mı almak istiyorsunuz? Tam olarak anlayamadım.

Siz farklı kulaklığın mikrofonunu kullanırken başka bir kulaklık mı kullanmak istiyorsunuz yoksa iki farklı kulaklıktan farklı uygulamalardan çıkış mı almak istiyorsunuz? Tam olarak anlayamadım.

Dostum ben oyun oynarken kablosuz kulaklik ile oynuyorum ve bu yüzden de oyunlarda hafif ses gecikmesi oluyor bu durum benim için sıkıntı değil fakat yayını izleyen herhangi biri için sıkıntı olabilir ben de şöyle bir şey düşündüm PC'ye jak girişi ile kablolu kulaklık taksan OBS PC'nin sesini oradan alsın ben de sesi diğer kablosuz kulaklıktan alayım diyorum böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Oyun iki kulaklığa aynı anda çıkış veremez, yalnız JBL ile de gecikme yaşamıyor olmasınız diye düşünüyorum. Sonuçta gecikme bilgisayardan değil kulaklıktan kaynaklı olmalı.

Oyunun çıkışını bahsettiğim yöntemle farklı kulaklığa, OBS'in çıkışını farklı kulaklığa verebilirsiniz ama yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı