İki Outlook Hesabını Birleştirme

Chibinasu

Kilopat
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben aldığım ama oynamadığım GTA IV'ümü Steam'den indirdim. Games for Windows Live'da hesap açarken e-postamın yaşının küçük olduğu ve ebeveyn e-postası yazmam gerektiğini söyledi. Benim aklıma Outlook hesabımın yaşını değiştirip tekrar denemek gelmedi ve yeni bir hesap açtım. Ama şu an pişmanım. Birden çok hesapla uğraşmayı sevmiyorum. İnternetten bayağı araştırdım hesaplar birleşmiyor. Şimdi aklıma geldi ki GTA IV'ün kayıtlı olduğu hesabı kapatıp oyun kodunu diğer hesabımın GFWL profilinden açarım diye ama ya kodu kabul etmezse?
Kısaca:
1- İki Outlook hesabını birleştirebilir miyim? Birleştirilebiliyorsa nasıl?
2- Oyun kodu kullandığım XBox hesabını kapatıp kullanmadığım hesaptan o kodu tekrar kullanabilir miyim?

Peki içinde oyun kodunu kullandığım hesabı kapatıp aynı kodu diğer hesapta kullanabilir miyim? Mantıken olmaz ama Microsoft'tan pek mantık beklemiyorum ben.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı