İki renk modunun farkı nedir?

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Screenshot_649.png

Arkadaşlar iki tane sarı varya ikisini de yaptığımda adamlar sarı renk gözüküyor o zaman bu ikisinin farkı nedir?

Renk körü insanlar için bazıları sarı yı kırmızı olarak görüyor bazıları ise kırmızıyı sarı olarak görüyor Minecraft'la alakası yok ama 1.17 güncellemesinde renk körleri için dokular değiştirildi :)

Renk körü değilsen bu ayarları kurcalama.

Çoğu Valorant oyuncusu kullanıyor adamların üstünün rengi değiştiği için daha rahat görüyorsun bu iki renk arasındaki farkı anlamadım bu ikisini yaptığımda adamların rengi sarı oluyor ikisinde de o zaman neden iki seçenek eklemişler anlamadım renk körü değilim bu arada.

Çoğu Valorant oyuncusu kullanıyor adamların üstünün rengi değiştiği için daha rahat görüyorsun bu iki renk arasındaki farkı anlamadım bu ikisini yaptığımda adamların rengi sarı oluyor ikisinde de o zaman neden iki seçenek eklemişler anlamadım renk körü değilim bu arada.

İşte renk körleri için, mesela sen ilkini sarı görüyorsun, fakat o yeşil görüyor. Sen ikinciyi sarı görüyorsun, o ikinciyi sarı görüyor. Olay bu yani.

Eğer renk körü olsaydık o iki sarı arasındaki farkı anlardık. Bu arada ben mor kullanıyorum.

İşte renk körleri için, mesela sen ilkini sarı görüyorsun, fakat o yeşil görüyor. Sen ikinciyi sarı görüyorsun, o ikinciyi sarı görüyor. Olay bu yani.

Anladım ben iki renk modunuda renk körü olmadığım için sarı görürüm bunu demeye çalıştınız galiba sağolun iyi forumlar.

Geri
Yukarı