İki telefonda tek Google hesabı aktif olur mu?

adolfhamid

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar, bir Google hesabı iki telefonda da var ve bir telefondan hesabı kalıcı olarak kapattım? Diğer telefonda hala o hesap durur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bir Google hesabı iki telefonda da var ve bir telefondan hesabı kalıcı olarak kapattım? Diğer telefonda hala o hesap durur mu?

Ne dediğinizi tam olarak anlayamadım ama hesabınız hangi cihazlarda aktif olduğunu cihaz ayarları> Google ayarları> Google hesabınızı yönetin> güvenlik> cihazlarınız kısmından bakabilirsiniz ve yabancı cihaz varsa bağlantısını kesebilirsiniz.

Ne dediğinizi tam olarak anlayamadım ama hesabınız hangi cihazlarda aktif olduğunu cihaz ayarları> Google ayarları> Google hesabınızı yönetin> güvenlik> cihazlarınız kısmından bakabilirsiniz ve yabancı cihaz varsa bağlantısını kesebilirsiniz.

Yani şöyle Google accounttan hesabı kalıcı olarak imha ettim(bir telefondan).Diğer telefondanda hesap gidermi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı