RX 570 ITX'e 300 watt PSU yeterli mi?

BeyAli63

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben RX 570 ITX sipariş ettim temiz buldum sarı siteden, işte muhtemelen adam yarın kargolar elime salı filan ulaşır ama 1 gün deneme süresi var. PSU yetmiyorsa ben nasıl test edeceğim? Boşa gitmiş olur para yardımınızı bekliyorum bir fikir verin.

Yeni PSU alacağımda ben onu almadan bu kart gelmiş olur.

400W kötü marka PSU ile denemiştik hocam yükte kapanıyor masaüstünde görüntü alabilirsin en fazla oyun falan denemek mümkün olmaz arkadaşında veya bilgisayarcıda yüke sokabilirsin.

Bu itx kart 6 pin istiyor bende 6 pin yok olsa yeterdi belki ucu ucuna furmarkta max 110 watt çekiyormuş ,yanimizda bir bilgisayarci var ama o adamda hdmi girişli monitör yok hiç ,bu kartta hdmi girişi var anlaşılan zor olacak test etmek.

Arkadaşınız vs. varsa onun bilgisayarında deneyin

Maalesef yok işte yakınlarda bir arkadaş.

O zaman artık şans işi kaldi ya çalisıcak ya calismayacak 1 gün deneme süresi var maalesef.

Keşke araya bayram girmeseydide PSU'yu önceden alabilseydim.

Bu ITX kart 6 pin istiyor bende 6 pin yok olsa yeterdi belki ucu ucuna FurMark'ta Max 110 watt çekiyormuş, yanimizda bir bilgisayarci var ama o adamda HDMI girişli monitör yok hiç, bu kartta HDMI girişi var anlaşılan zor olacak test etmek.

Maalesef yok işte yakınlarda bir arkadaş.

O zaman artık şans işi kaldi ya çalisıcak ya calismayacak 1 gün deneme süresi var maalesef.

Keşke araya bayram girmeseydide PSU'yu önceden alabilseydim.

İsterseniz bilgisayacı yakınsa monitörü götürebilirsiniz.

Geri
Yukarı