İkinci diski İndirme diski olarak ayarlamak

k5ynr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kısa ve öz şekilde PC'ye yeni format attım. Windows'u SSD'ye kurdum fakat uygulama ve Google indirmeleri gibi indirmeleri HDD'ye ayarlamak istiyorum. Nereden ayarlayabilirim? Ve HDD'de bu indirilenler için nasıl bir klasör açayım (oyunlar da dahil) ne önerirsiniz "Download" uygun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamaları yüklerken Custom yüklemesi yaparak uygulamanın yükleneceği yeri HDD gösterebilirsiniz.

Google indirmeleri içinse; Google'ı açın, ayarlara girin. Orada ayarlarda ara kısmına indirilenler yazın. İndirilenlerin altında konum yazan yerde sağda değiştir var ona tıklayın. İndirmelerin yapılmasını istediğiniz HDD'yi seçin. Orada oluşturduğunuz klasörü seçip kaydet deyin.
Klasöre isteğiniz bir ismi verebilirsiniz. En azından klasöre girdiğinizde bu neydi demeyeceğiniz bir isim koyarsanız hatırlamanız ve bulmanız daha kolay olacaktır.

Uygulamaları yüklerken Custom yüklemesi yaparak uygulamanın yükleneceği yeri HDD gösterebilirsiniz.

Google indirmeleri içinse; Google'ı açın, ayarlara girin. Orada ayarlarda ara kısmına indirilenler yazın. İndirilenlerin altında konum yazan yerde sağda değiştir var ona tıklayın. İndirmelerin yapılmasını istediğiniz HDD'yi seçin. Orada oluşturduğunuz klasörü seçip kaydet deyin.
Klasöre isteğiniz bir ismi verebilirsiniz. En azından klasöre girdiğinizde bu neydi demeyeceğiniz bir isim koyarsanız hatırlamanız ve bulmanız daha kolay olacaktır.

Teşekkürler deneyeceğim.

Çözüme ulaşırsanız çözüm olarak işaretlerseniz başkaları da faydalanabilir.

Hocam her şeyi hallettim de mesela crackli bir dosya kurarken C ye kuruyor bunu nasıl hallederim otomatikmen C ye kuruyor girişlerde vs hangi dosyaya veya nereye kurulacağı yazmıyor bunu otomatikmen nasıl hallederim ayarları vesaire var mıdır? Benim SSD 480GB, HDD 1TB şu anlık HDD'yi yeni aldığım için onu doldurmak istiyorum yedeklemede falan uğraştırmaması için özellikle.

Oyunları programları yüklerken ilk yükleneceği yolu gösteriyor oradan doğru yükleneceği yeri değiştirebiliyorsunuz.
Crack olayında korsan önermiyorum. Ona yapacak bir şey yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı