İkinci Dünya Savaşı temalı film önerisi

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 2. dünya temalı filmleri çok seviyorum. Özellikle Fury ve er ryanı kurtarmak favori filmlerim. Bu iki filme benzer önerileriniz var mı acaba? Savaş sahnesi bol film arıyorum. Yazdığım iki filmde de çatışma hiç eksik olmuyor mesela. Öneri filmleriniz varsa bakmak isterim. Bir de D-day yani çıkarma temalı ya da çıkarma sahnesi olan film de olabilir. Bu tarz filmleri çok seviyorum. Fury ve er ryanı kurtarmak haricinde doğru düzgün film bulamadım. Bu ikisinden başka film yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Band of Brothers ve Generation War dizilerini öneririm.

Band of Brothers Amerikan ordusunun cephelerini vs anlatıyordu.

Generation War dizisi ise savaşın gerçeklerini alman tarafından gösteriyor, bu acıyı ise arkadaş grubundan örneklendirerek göstermeleri ise gerçekten müthiş bir şey.

Kapıdaki düşman.

Buna bakacaktım şimdi bende :) 1 kere izlediğimi hatırlıyorum bu filmi. Son sahne de sanırım Sniper vardı adamı vuruyordu.

Bunu biliyorum beğenmemiştim. 2-3 film de aynı bu filmde ki gibi korkak eline silah almayan karakterler vardı. Sevmiyorum bu tarzları.

İçinde çok savaş sahnesi var mı bilmiyorum ama 2. dünya savaşı hakkında film denince aklıma downfall geliyor.

Beğenmedim.

Komedi istersen ınglourious basterds var.

Komedi değil. Savaş sahnesi içeren gerçek film arıyorum.

Band of brothers ve generation war dizilerini öneririm.

Band of brothers Amerikan ordusunun cephelerini vs anlatıyordu.

Generation war dizisi ise savaşın gerçeklerini alman tarafından gösteriyor, bu acıyı ise arkadaş grubundan örneklendirerek göstermeleri ise gerçekten müthiş bir şey.

Dizi değil de daha çok film arıyorum hocam.

Arkadaşlar 2. dünya temalı filmleri çok seviyorum. Özellikle Fury ve er ryanı kurtarmak favori filmlerim. Bu iki filme benzer önerileriniz var mı acaba? Savaş sahnesi bol film arıyorum. Yazdığım iki filmde de çatışma hiç eksik olmuyor mesela. Öneri filmleriniz varsa bakmak isterim. Bir de D-day yani çıkarma temalı ya da çıkarma sahnesi olan film de olabilir. Bu tarz filmleri çok seviyorum. Fury ve er ryanı kurtarmak haricinde doğru düzgün film bulamadım. Bu ikisinden başka film yok mu?

1. dünya savaşı olur mu olur ise 1917.
Pianist.

Generation war dizisini izle yine de, 3-4 saatlik mini dizi.

Bu mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1. dünya savaşı olur mu olur ise 1917.
Pianist.

1.dünya savaşı hiç izlemedim yorum yapamıyorum maalesef. Savaş sahneleri var mı varsa nasıl?

Geri
Yukarı