Çözüldü İkinci ekranda "Giriş Desteklenmiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Merhabalar arkadaşlar. Ben bilgisayarıma 2. ekran yapmak istedim. Ama elimde olan ekran VGA olduğu için bir dönüştürücü aldım. OEM Hdmi To Vga Dönüştürücü Çevirici Receiver Uydu Ps3 Ps4 Xbox Pc Notebook Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL aldığım dönüştürücü bu. Neyse işte ürün elime geldi. Çalışıyor ama ekranımda "Giriş Desteklenmiyor" yazısı dönüp duruyor. Bir de ekranda kayma var. Bütün çözünürlükleri denedim sorun hala aynı. İnternette araştırma yapım, YouTube üzerinden bir kaç videoya baktım yine çözülmedi. Acaba ben bu sorunu nasıl çözerim?

Çözüm
Sürücüsü var mı acaba monitörün marka modeli aratarak bir araştırın derim belki sürücüsü vardır.

Yoksa @Finnbey in dediği gibi dönüştürücüden olabilir.
Çözdüm.
Ekran kartım Intel UHD olduğu için Intel Grafik Kontrol Merkezi'ne girip ekran kısmında ikinci ekranımı seçip ölçeklendirmesini değiştirdim. Sonrasında kenarlarda boşluklar oluştu onu da çözünürlük ayarlarını deneyerek çözdüm.
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma 2. ekran yapmak istedim. Ama elimde olan ekran VGA olduğu için bir dönüştürücü aldım. OEM Hdmi To Vga Dönüştürücü Çevirici Receiver Uydu Ps3 Ps4 Xbox Pc Notebook Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL aldığım dönüştürücü bu. Neyse işte ürün elime geldi. Çalışıyor ama ekranımda "giriş desteklenmiyor" yazısı dönüp duruyor. Bir de ekranda kayma var. Bütün çözünürlükleri denedim sorun hala aynı. İnternette araştırma yapım, YouTube üzerinden birkaç videoya baktım yine çözülmedi. Acaba ben bu sorunu nasıl çözerim?

Windows+p tuşu yapıp ayarları dener misiniz?

Hangi ayarları acaba? Yani burada ekranın seçenekleri var. Ek olarak kablosuz ekran bağlama seçeneği var.

Yani yorumlarına baktığımda geneli çalışıyor diyordu.

Tm da dostum o aynı zamanda ekran kartı ile ilgili çoğu artık analog desteklemiyor o yüzden oluyor olabilir ekran kartın ne.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34,4 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı