Monitör Hz değiştirince "Giriş desteklenmiyor" hatası

Lordmuhafız

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben deneme amaçlı bilgisayarın Hz'ini değiştirdim ve şu an giriş desteklenmiyor hatası alıyorum. Nasıl bu ayarı geri alabilirim?(Monitöre bağlı olan bir laptopum var sadece monitöre kabloyu taktığım zaman hatayı alıyorum eğer bilgisayarla ilgili yapılacak bir ayar varsa yapabilirim.)

Arkadaşlar ben deneme amaçlı bilgisayarın Hz'ini değiştirdim ve şu an giriş desteklenmiyor hatası alıyorum. Nasıl bu ayarı geri alabilirim?(Monitöre bağlı olan bir laptopum var sadece monitöre kabloyu taktığım zaman hatayı alıyorum eğer bilgisayarla ilgili yapılacak bir ayar varsa yapabilirim.)
Monitörü laptoptan ayırıp, laptopun görüntü Hz ayarını eski ayara çevirin. Monitör sizin belirlediğiniz Hz değerini desteklemediği için görüntüyü aktaramıyor.

Monitörü laptoptan ayırıp, laptopun görüntü Hz ayarını eski ayara çevirin. Monitör sizin belirlediğiniz Hz değerini desteklemediği için görüntüyü aktaramıyor.

Denedim. Öyle yaptığım zaman laptopun Hz ayarı değişiyor kablo takılıyken değiştirmem lazım ama dediğim gibi giriş desteklenmiyor hatası alıyorum.

Denedim. Öyle yaptığım zaman laptopun Hz ayarı değişiyor kablo takılıyken değiştirmem lazım ama dediğim gibi giriş desteklenmiyor hatası alıyorum.
Zaten laptopun Hz ayarını değiştirdiğiniz için monitör desteklemediği bir Hz ayarına geldiği için görüntü aktarılmıyor. Laptopta Hz ayarını monitörün desteklediği bir ayara getirip monitörü tekrar bağlayın, görüntü aktarımı olacaktır.

Sürücüyü DDU ile kaldır yeniden kur, düzelir.
Nasıl yani o işlerle ilgili fazla bir bilgim yok daha detaylı anlatırmısınız?
Zaten laptopun Hz ayarını değiştirdiğiniz için monitör desteklemediği bir Hz ayarına geldiği için görüntü aktarılmıyor. Laptopta Hz ayarını monitörün desteklediği bir ayara getirip monitörü tekrar bağlayın, görüntü aktarımı olacaktır.
Benim demek istediğim bende bir monitör var yani kasası yok bende laptobu o monitöre bağlıyorumki daha büyük ekranda oynayayım,asıl söyleyeceğim ise ben hz'i değiştirmek istediğimde laptobun ki değişiyor,benim monitörüm 60 hz'i destekliyor laptopda 60 hz'i seçtiğim halde sorun çözülmüyor benim bağladığım monitörden hz'i değiştirmem gerekiyor.

Nasıl yani o işlerle ilgili fazla bir bilgim yok daha detaylı anlatır mısınız?

Benim demek istediğim bende bir monitör var yani kasası yok bende laptopu o monitöre bağlıyorum ki daha büyük ekranda oynayayım, asıl söyleyeceğim ise ben Hz'i değiştirmek istediğimde laptopun ki değişiyor, benim monitörüm 60 Hz'i destekliyor laptopta 60 Hz'i seçtiğim halde sorun çözülmüyor benim bağladığım monitörden Hz'i değiştirmem gerekiyor.

Monitörün üzerinde var olan tuşlardan monitörün ayarlarına girip oradan Hz değerini değiştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı