İkinci el 1.100.000 TL araba önerisi

furkanlxy

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, uzun bir süredir araba almayı düşünüyorum bütçem maksimum 1.100.000 TL. İkinci el temiz düşük km'li bir araç almayı düşünüyorum aklımda şu anlık bunlar var. Sedan ve otomatik vites tercih etmek istiyorum bu araçlardan kullanan varsa memnunlar mı veya bu fiyata başka ne tür bir araba alabilirim? Pek bilgim olmadıgı için önerilerinizi bekliyorum.

Honda Civic 1.6 LPG benzin (2019 ve üstü)
Toyoya Corolla hybrid, benzin.
Opel Insignia (2019 ve üstü)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba, uzun bir süredir araba almayı düşünüyorum bütçem maksimum 1.100.000 TL. İkinci el temiz düşük Km'li bir araç almayı düşünüyorum aklımda şu anlık bunlar var. Sedan ve otomatik vites tercih etmek istiyorum bu araçlardan kullanan varsa memnunlar mı veya bu fiyata başka ne tür bir araba alabilirim? Pek bilgim olmadıgı için önerilerinizi bekliyorum.

Sıfır almanız daha iyi olabilir. Bütçeniz iyi.

Arkadaşlar herkese merhaba, uzun bir süredir araba almayı düşünüyorum bütçem maksimum 1.100.000 TL. İkinci el temiz düşük Km'li bir araç almayı düşünüyorum aklımda şu anlık bunlar var. Sedan ve otomatik vites tercih etmek istiyorum bu araçlardan kullanan varsa memnunlar mı veya bu fiyata başka ne tür bir araba alabilirim? Pek bilgim olmadıgı için önerilerinizi bekliyorum.

SuperB alabilirsiniz 2019 veya 2020.

Sıfır almanız daha iyi olabilir. Bütçeniz iyi.
Sıfır araç fiyatları hakkında pek çok bir bilgim yok ama 0 ve otomatik olarak benim bütçeme uygun renault megane fiat egea vs var sanırım bunlarada pek yanaşmak istemiyorum 2. el düşük km biraz yüksek model daha mantıklı geliyor fakat uygun bir 0 araç yakalarsam düşünebilirim tabi ki

Arkadaşlar herkese merhaba, uzun bir süredir araba almayı düşünüyorum bütçem maksimum 1.100.000 TL. İkinci el temiz düşük km'li bir araç almayı düşünüyorum aklımda şu anlık bunlar var. Sedan ve otomatik vites tercih etmek istiyorum bu araçlardan kullanan varsa memnunlar mı veya bu fiyata başka ne tür bir araba alabilirim? Pek bilgim olmadıgı için önerilerinizi bekliyorum.

Audi A3 Sedan bakın.

Düşük kilometreden kastığınız kaç kilometre?
80-100 Bin ve altı

SuperB alabilirsiniz 2019 veya 2020.
Listeme ekledim bi bakacağım konfor ve yakıt olarak skodayı önerenler de çok fazla

Geri
Yukarı