İkinci el 1070 Ti fiyatı

yake

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elden satın alabileceğim ASUS Cerberus 1070 Ti 1yıl TR garantili, oyun bilgisayarında kullanılmış kesin olarak mining yok. En fazla ne verilmeli? RTX'ler piyasaya girdikten sonra çok değişti piyasa 1070'ler 1500-1600'lara kadar düştü. 1070 Ti piyasası da garanti durumu, yurtdışı, miningli filan 2000TL civarında?

Sonuç olarak temiz olduğunu ve bu şartlarda olduğunu düşünürsek en fazla ne verilebilir? Başka kart önerisi yapmayalım bütçe en fazla 1800-1900 RTX 2060'ı ve fiyatını biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 Ti aldım, işlemciyle beraber aldığım için uygun geldi. Tertemiz çok özenli kullanılmış. Sıfırdan farksız. 1 yıl da garantili darısı isteyenlere. 1660 Ti ya da yeni seri beklenebilirdi ama internette gördüğüm özellikleri ve çıkacağı fiyatı düşünürsek yine GTX 1070 Ti mantıklı olacaktı benim için, o yüzden almaya karar verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 Ti aldım, işlemciyle beraber aldığım için uygun geldi. Tertemiz çok özenli kullanılmış. Sıfırdan farksız. 1 yıl da garantili darısı isteyenlere. 1660 Ti ya da yeni seri beklenebilirdi ama internette gördüğüm özellikleri ve çıkacağı fiyatı düşünürsek yine GTX 1070 Ti mantıklı olacaktı benim için, o yüzden almaya karar verdim.
Hayırlı olsun.

Ben 1070 kullanıyorum ve çok memnunum. 1070Ti sizi fazlasıyla memnun edecektir ve uzun süre daha götürecektir. Fiyat olarak ise 1900-2200 aralığında verilebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı