İkinci el 9.nesil Xbox gamepad alınır mı?

BUGR43005

Centipat
Daha fazla  
Selam, gamepad almak istiyorum ama yardıma ihtiyacım var. 1700LIRA verip sıfır 8.nesil Xbox gamepad mi yoksa 1000LIRA verip 9.nesil Xbox gamepad almak mı daha mantıklı? Eğer 9.nesil olanı almak istersem orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

1000 lira vereceğin 9.nesildeki kusurlar nedir? Satıcıdan pil kapağının içinde yazılı olan seri numarayı alıp Xbox sitesinden aratarak orijinalliğini sorgulayabilirsin, garantisini kontrol edebilirsin.

Selam, gamepad almak istiyorum ama yardıma ihtiyacım var. 1700LIRA verip sıfır 8.nesil Xbox gamepad mi yoksa 1000LIRA verip 9.nesil Xbox gamepad almak mı daha mantıklı? Eğer 9.nesil olanı almak istersem orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Eğer temizse 9. nesil almak daha mantıklı bende var bayağı rahat ve kaliteli ayrıca dongle alarak ta 0 gecikmeli kablosuz oynayabilirsin.

Kusuru olmayan bir cihazı kimse 1/3 fiyatına satmaz o yüzden alırken dikkat edin.
9.nesil Xbox kollarının materyal ve malzeme, share tuşu, Type-C kablo gibi artıları var bu sebeple 8. nesil kola yönelmenizi önermem.

1000 lira vereceğin 9.nesildeki kusurlar nedir? Satıcıdan pil kapağının içinde yazılı olan seri numarayı alıp Xbox sitesinden aratarak orijinalliğini sorgulayabilirsin, garantisini kontrol edebilirsin.

Hocam Xbox'ın sitesine bayağı bir baktım fakat seri no sorgulama kısmını bulamadım. Rica etsem baglanti adresini atabilir misiniz?

Geri
Yukarı