İkinci El 9800 GT Alınır mı?

Batuhant7

Kilopat
Yer
Eskişehir
Ekte gördüğünüz ekran kartını almayı düşünüyorum. adama 20TL'ye olur mu dedim olur dedi. Biraz şaşırdım sizce dolandırıcı mı? Sizce almalı mıyım?

Ekran Görüntüsü (8).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok eski bir kart fakat koleksiyon ürünü için 20 Türk Lirasına alınabilir bir şey bence. Sonuçta bir kaç yıl sonra bunlar piyasada hiç kalmayacak. Alıp saklayabilirsiniz.

DirectX 11 desteği olmaması nedeni ile güncel bazı oyunlar bu ekran kartı ile açılmaz. Onun dışında da 720P'de birçok oyunun altından kalkmayı başarabilir.

Hocam çok eski bir kart fakat koleksiyon ürünü için 20 Türk Lirasına alınabilir bir şey bence. Sonuçta bir kaç yıl sonra bunlar piyasada hiç kalmayacak. Alıp saklayabilirsiniz.
Eski bir kart fakat hala iş görüyor. Tabii ki AAA oyunları açamaz ama GTA 4/5 ve CS:GO gibi oyunları oynatabilir.

Kardeşim pazarlığın bir adabı vardır. 90 TL yazılmış bir ilana ''20 TL olur mu?'' diye yazarken hiç mi utanmadın? Ayıp olur falan diye içinden geçirmedin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı