İkinci el AirPods alınır mı?

AirPods 2 alırım derseniz Pozitif Teknoloji'de outlette 1999TL. Gidip mail atıp fotoğraflarını isteyin hiç değilse ilk kullanıcısı siz olursunuz ve orijinal bir ürün almış olursunuz.
Replika piyasası çok gelişti. 1500TL'ye linkini attığınız AirPods Pro'nun aynı modelini Aktif Gürültü Engelleyicisi aktif modelleri (kutusuna kadar aynı seri nosu bile olan) 600TL'ye satılıyor. Orijinal istiyorsanız dediğim daha mantıklı.

AirPods 2 alırım derseniz Pozitif Teknoloji'de outlette 1999TL. Gidip mail atıp fotoğraflarını isteyin hiç değilse ilk kullanıcısı siz olursunuz ve orijinal bir ürün almış olursunuz.
Replika piyasası çok gelişti. 1500TL'ye linkini attığınız AirPods Pro'nun aynı modelini Aktif Gürültü Engelleyicisi aktif modelleri (kutusuna kadar aynı seri nosu bile olan) 600TL'ye satılıyor. Orijinal istiyorsanız dediğim daha mantıklı.
Aslında benim amacım Almanya'da ki teknoloji mağazalarından çok daha uyguna almak. Dediğiniz de mantıklı aslında. Peki ben orada ki fiyatları nasıl öğrenebilirim, istediğim ürünü nasıl bulabilirim ? Birde çakmanın da kalitesi var mı bilemiyorum. Eğer varsa da alırım zaten. Ama orjinal olsun ve iyi olsun istiyorum. Beni de 2-3 Yıl rahat götürsün o bana yeter.

Hocam iPhone'la uyum sağlasın diye almayı düşünüyorum, birde Apple ürünlerini çok seviyorum. 2. Ürün zaten sıfır. Hijyen konusunda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ama sahte olup, olmamasından korkuyorum. Peki ben bunu Param Güvende ile alıp, denesem memnun kalmazsam iade edebilir miyim ?

Gitmeyeceğim hocam, akrabamız haftaya gelecek de ondan rica edeceğim. Bana link bulursanız atabilir misiniz zahmet olmazsa ? Ben bulamadım da maalesef link.

Hocam IPhone'la uyum sağlasın diye almayı düşünüyorum, bir de Apple ürünlerini çok seviyorum. 2. Ürün zaten sıfır. Hijyen konusunda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ama sahte olup, olmamasından korkuyorum. Peki ben bunu Param Güvende ile alıp, denesem memnun kalmazsam iade edebilir miyim?

Gitmeyeceğim hocam, akrabamız haftaya gelecek de ondan rica edeceğim. Bana link bulursanız atabilir misiniz zahmet olmazsa? Ben bulamadım da maalesef link.

Param Güvende olayında iade hakkınız bulunuyor (ürün denildiği gibi değilse) fakat bu hijyen işin içine girdiği için farklı bir durum oluyor mu bilmiyorum. Apple uyumu için alıyorsanız ucuza Beats ürünleri bulursanız onları kullanabilirsiniz. Beats ürünleri Apple ile uyumludur. Fakat şu an piyasadan haberim yok :) Hani uyguna bulursanız kulak üstü Beats kulaklık daha iyi olur diye düşünüyorum.

Param Güvende olayında iade hakkınız bulunuyor (ürün denildiği gibi değilse) fakat bu hijyen işin içine girdiği için farklı bir durum oluyor mu bilmiyorum. Apple uyumu için alıyorsanız ucuza Beats ürünleri bulursanız onları kullanabilirsiniz. Beats ürünleri Apple ile uyumludur. Fakat şu an piyasadan haberim yok :) Hani uyguna bulursanız kulak üstü Beats kulaklık daha iyi olur diye düşünüyorum.
Hocam şu anda AirPods 2 Satıcısı yazdı bana. 1500 Liradan 1000 Liraya düştü. Ama ürün sıfır. Eğer kaliteli değilse ve çakmaysa iade edebilirim yani değil mi ? İtiraz etme hakkı da yok. Yani ben buna sıfır ürün verdim falan gibi.

AirPods piyasasında aşırı sahtecilik dönmekte, bence hiç girişmeyin gerçekten anlamak çok güç. AirPods Pro 2 aldım Amazon üzerinden fakat kontrol etmeme rağmen hala şüphe var içimde :)

Yeni konular

Geri
Yukarı