İkinci el anakart önerisi

Bütçe
1700

Cuzzy Carry

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yakın zamanda Ryzen 5 5600 işlemci için anakart almak istiyorum. Sahibindende bulduğum anakartlar arasında takılıp kaldım bütçem maalesef güvenli ödeme komisyonu haricinde maksimum 1700.
İlk bulduğum ASRock B550M-HDV 04.2023 tarihinde alınmış garantisi devam ediyor. 2 RAM slotu B550 yonga seti 4733MHz bellek frekansı var lakin MOSFET soğutucusu yok sanırım. Sıfır hali 2099TL.

İkincisi ise MSI B450M Gaming Plus yaklaşık 1 senedir falan kullanılmış ve sahibi yeni sisteme geçtiği için satılık. Geçen yaz BIOS güncellemesi yapılmış garantisi bitmiş ve kutusu durmuyor. 2 RAM slotu 3466MHz(OC) RAM frekansı, typce C girişi vb. var ben görünüşünü çok beğendim açıkçası ve soğutmaları da güzel sanırım. Sıfır hali 2699TL.

İkinci attığım 1750TL fakat satıcıya mesaj attım 1550-1600TL aralığına çekme ihtimali var. Ve tabii ki de güvenli ödeme ile alacağım. Tavsiye ettiğiniz bütçeme uyan bir anakart varsa linkini atabilirsiniz.

Bunun dışında önerebileceğiniz 2. el anakartlar var mı? Veya bu ikisinden hangisini almalıyım yardımcı olur musunuz? İyi sosyaller.

Geri
Yukarı