700-900 TL AM4 anakart tavsiyesi

MustaFatih

Kilopat
Daha fazla  
Herkese öncelikle hayırlı günler. Bende Ryzen 3 2200G bulunmakta daha doğrusu yeni aldım sayılır. Bende A320M Bazooka anakart var şu an halihazırda fakat BIOS Update yaptırmak zorunda olduğumu öğrendim servis tarafından. Yaklaşık 6-7 tane bilgisayar teknik servisine gittim ama hiçbiri eski işlemcisi olmadığı için yapamadı. Artık bende de sabır kalmadığı için yeni anakart alıp ileride de işlemci falan değiştirirsem kafam rahat olsun istiyorum. Neden eski işlemci ile BIOS Update yapmak lazım bu işlemci tak çalıştır diyenler için açıklayayım ben bu PC'yi yaklaşık 3 sene evvel toplamıştım ama 6-7 ay kullandıktan sonra işlemcide sıkıntı çıktığı için para iadesi alıp bir daha işlemci almayıp PC'yi dolaba kaldırmıştım o yüzden hiçbir güncellemeyi almadı 2-2 buçuk yıldır. Bir de geçtiğimiz sene Vega Graphic için özel bir Update gelmiş o yüzden görüntü vermediğini MSI teknik servis ile telefonda görüştüğümde söylediler. MSI'a gönderebilirdim fakat yeni güncel anakart alıp ileride de kafam rahat olsun istiyorum. Sadede gelecek olursam bana 700-900 TL arası AM4 anakart tavsiyesi lazım. Şimdiden herkese yardım ettiği için çok teşekkür ederim. Bir de Vatan Bilgisayar'dan olursa tavsiyeler çok iyi olur.

5800X ile de kullanılıyor @BerkayZ87
Fiyatı çok zamlanmış. @curiousoftech'in attığı B450M TUF PRO S'yi almasını öneririm.

@Shuichi Tatsuo @curiousoftech @BerkayZ87

Peki bu nasıldır?
TUF B450M PRO S öneririm. Attığınız modelden daha iyi.

5 TL farkla Tomahawk MAX'tan daha iyi bir anakart alabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı