İkinci El BenQ XL2430T Alınır mı?

Emirhan Enes

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Arkadaşlar ben DA-G2/R5 2500X/Asus RX570 Strix OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bu kasayı alıcam. Kasanın işlemcisi Ryzen 5 2500X değil, Ryzen 5 2600 olacak. Duymuşsunuzdur zaten DA-G2 kasanın adı.
Arkadaşlar şimdi kafamda deli sorular var. Bu monitoru alırsam ekran kartı bu monitoru destekler mi?

Bu monitor ikinci el alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Arkadaşlar ben DA-G2/R5 2500X/Asus RX570 Strix OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA bu kasayı alıcam. Kasanın işlemcisi Ryzen 5 2500X değil, Ryzen 5 2600 olacak. Duymuşsunuzdur zaten DA-G2 kasanın adı.
Arkadaşlar şimdi kafamda deli sorular var. Bu monitoru alırsam ekran kartı bu monitoru destekler mi?

Bu monitor ikinci el alınır mı?
Bende bu sistemi almayı düşünüyorum ama ryzen mi yoksa intelmi hala kararsızım ya r5 2600 yada i5 8400

O fiyata BenQ XL2411, Acer'ın 4 ms 144 Hz modeli, MSI'ın MAG241C isimli modeli gibi daha çok güzel şeyler var. Kesinlikle 1850 TL'ye bu monitörü almazdım.

Yardımın için teşekkürler fakat ben o monitoru hiç sevmedim nedense onu almıyacagım teşekkürler
Neye göre sevmedin daha iyi panel kalitesi mi , daha iyi kontrast oranından dolayı mı neye göre baktın ki monitöre 2400 bandında suan 240hz monitörler var , adeksin garaj bölümünde 2k civarında daha iyi monitörler var , muhtemelen turnuvada görüp merak saldın monitöre rx570 csgo ve lol dışında pek bir oyunda 144hz yakalayamayacağını düşünürsek monitöre bu şekilde ahım şahım para yüklemene gerek Yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı