İkinci El BenQ XL2430T Alınır mı?

İkinci el almak yerine bu daha mantııklı değil mi ? Captcha Verification
Haklısın 1500 tl ye AOC 24" C24G1 2xHDMI DP VGA 144Hz 1MS Freesync Full HD Curved Gaming Monitör | ITOPYA bu Monitoru Almaya Karar Verdim . İlgin ve yardımın için çok teşekkürler
Doğru söylüyorsun . Bende yarım saat once felan karar verdimbu monitoru almaya . Almışken 1 kere alıcam saglamından bir dahada dusunmuyor

O fiyata BenQ XL2411, Acer'ın 4 ms 144 Hz modeli, MSI'ın MAG241C isimli modeli gibi daha çok güzel şeyler var. Kesinlikle 1850 TL'ye bu monitörü almazdım.
Haklısın . Size güvenerek o monitoru almaktan vazgeçtim. Teşekkürler
O monitörde dahili hoparlör yok bilgin olsun.
Hiç dikkat etmemiştim kesin alıcı olmadığım için fakat onu almaktan vazgeçtim siteye güvenerekten. Teşekkürler
Neye göre sevmedin daha iyi panel kalitesi mi , daha iyi kontrast oranından dolayı mı neye göre baktın ki monitöre 2400 bandında suan 240hz monitörler var , adeksin garaj bölümünde 2k civarında daha iyi monitörler var , muhtemelen turnuvada görüp merak saldın monitöre rx570 csgo ve lol dışında pek bir oyunda 144hz yakalayamayacağını düşünürsek monitöre bu şekilde ahım şahım para yüklemene gerek Yok
Haklısın . İlgin için teşekkür ederim . Sunuda cevaplayayım "muhtemelen turnuvada görüp merak saldın monitöre rx570 csgo ve lol dışında pek bir oyunda 144hz yakalayamayacağını düşünürsek monitöre bu şekilde ahım şahım para yüklemene gerek Yok" demişsin , Fortnite , PUBG ve Apex Legend gibi oyunlar oynamayı dusunuyorum sen kartı hafife aldın herhalde ve ben 4:3 oynamayı dusunuyorum Allah izin verirse her türlü 144 fps'yi görür

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı