İkinci El BenQ XL2430T Alınır mı?

İkinci el almak yerine bu daha mantııklı değil mi ? Captcha Verification
Haklısın 1500 tl ye AOC 24" C24G1 2xHDMI DP VGA 144Hz 1MS Freesync Full HD Curved Gaming Monitör | ITOPYA bu Monitoru Almaya Karar Verdim . İlgin ve yardımın için çok teşekkürler
Doğru söylüyorsun . Bende yarım saat once felan karar verdimbu monitoru almaya . Almışken 1 kere alıcam saglamından bir dahada dusunmuyor

O fiyata BenQ XL2411, Acer'ın 4 ms 144 Hz modeli, MSI'ın MAG241C isimli modeli gibi daha çok güzel şeyler var. Kesinlikle 1850 TL'ye bu monitörü almazdım.
Haklısın . Size güvenerek o monitoru almaktan vazgeçtim. Teşekkürler
O monitörde dahili hoparlör yok bilgin olsun.
Hiç dikkat etmemiştim kesin alıcı olmadığım için fakat onu almaktan vazgeçtim siteye güvenerekten. Teşekkürler
Neye göre sevmedin daha iyi panel kalitesi mi , daha iyi kontrast oranından dolayı mı neye göre baktın ki monitöre 2400 bandında suan 240hz monitörler var , adeksin garaj bölümünde 2k civarında daha iyi monitörler var , muhtemelen turnuvada görüp merak saldın monitöre rx570 csgo ve lol dışında pek bir oyunda 144hz yakalayamayacağını düşünürsek monitöre bu şekilde ahım şahım para yüklemene gerek Yok
Haklısın . İlgin için teşekkür ederim . Sunuda cevaplayayım "muhtemelen turnuvada görüp merak saldın monitöre rx570 csgo ve lol dışında pek bir oyunda 144hz yakalayamayacağını düşünürsek monitöre bu şekilde ahım şahım para yüklemene gerek Yok" demişsin , Fortnite , PUBG ve Apex Legend gibi oyunlar oynamayı dusunuyorum sen kartı hafife aldın herhalde ve ben 4:3 oynamayı dusunuyorum Allah izin verirse her türlü 144 fps'yi görür

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı