İkinci el bilgisayar fiyatları neden pahalı?

Bir çok sebep olabilir dostlarında söylediği gibi piyasa biraz... Letgo'ya bir bak derim. Nereye bakıyorsun bilmiyorum ama genelde güzel ilanlar olmuyor değil. İyisinde bir tane şöyle gözleyip kaparsın.

Sebebi çok geniş olmaları, kendilerine sövdürmekte sıkıntı görmemeleri. Letgo'da fahişinden sitesinde de her türlü geri zekalı tip mevcut. Mart ayında 200'e satılan 4.nesil anakarta 600 istiyor. Yenisi zaten 450 TL. Oda Mart'ta 300'dü. Eski teknolojiye para vermektense notebook alırım diye bekliyorum. Turşu kursunlar.
Aynı olay araç içinde geçerli.

Sebebi çok geniş olmaları, kendilerine sövdürmekte sıkıntı görmemeleri. Letgo'da fahişinden sitesinde de her türlü geri zekalı tip mevcut. Mart ayında 200'e satılan 4.nesil anakarta 600 istiyor. Yenisi zaten 450 TL. Oda Mart'ta 300'dü. Eski teknolojiye para vermektense notebook alırım diye bekliyorum. Turşu kursunlar.
Aynı olay araç içinde geçerli.

Ya sarı sitede linki koyup ifşa etmek istemiyorum ama adam milattan önce kalma koyduğu sistemin, her parçalarının fiyatını ayrı ayrı fotoğrafla koymuş. Topladığımda 2500 bile yapmıyor sıfır fiyatları ve 3500 lira istiyor.

Bir de açıklamaya gördüğünüz gibi sistemin toplam fiyatı budur yazmış. Küfretmemek için zor tuttum kendimi.

Ya sarı sitede linki koyup ifşa etmek istemiyorum ama adam milattan önce kalma koyduğu sistemin, her parçalarının fiyatını ayrı ayrı fotoğrafla koymuş. Topladığımda 2500 bile yapmıyor sıfır fiyatları ve 3500 lira istiyor.

Bir de açıklamaya gördüğünüz gibi sistemin toplam fiyatı budur yazmış. Küfretmemek için zor tuttum kendimi.

Almayın ellerinde patlayacak zaten. Bu balonlar ebedi değil. 12. nesil Intel 4. nesil AMD çıkacak. Her gün yeni bir ürün çıkıyor. Bir şey üretmeyen sadece al satçı asalaklar oldukça dünyada her türlü pis durum olur.
Sonradan kilo ile satsalar kimse bakmayacak bile. Arkadaşımın köyde patates tarlası vardı. Tüccar gelip yok fiyatına alıyordu. Bu sene ekmediler kurtarmıyor diye. Alışmış tüccar pislikleri var diye geldiler. Ekmedikleri için bağırıp kavga edince güzel bir dayak yiyip gittiler.

Geri
Yukarı