İkinci el direksiyon seti alınır mı?

picarean

Hectopat
Yer
İzmir
İyi pazarlar herkese, küçüklükten beri çok direksiyon seti almak istiyorum ve para biriktirmeye çalışıyorum. 2. el DFGT veya G27 almak istiyordum ama babam 2. el almak konusunda biraz ön yargılı ben de V900s almak istemiyorum ama alınır mı? Sizce ne yapayım?

İyi pazarlar herkese, küçüklükten beri çok direksiyon seti almak istiyorum ve para biriktirmeye çalışıyorum. 2. el DFGT veya G27 almak istiyordum ama babam 2. el almak konusunda biraz ön yargılı ben de V900s almak istemiyorum ama alınır mı? Sizce ne yapayım?
Aralarından en kalitelisi G27 dir, satın alırken belirli şeylere dikkat etmeniz gerekiyor o kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gidip test ettikten sonra alınır.

Kendi şehirimde yok satılık.

Aralarından en kalitelisi G27'dir, satın alırken belirli şeylere dikkat etmeniz gerekiyor o kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten ben de onu istiyorum.

Küçüklükten beri istiyorsanız ve bütçeniz V900S'e yetiyorsa çok ta yapacak bir şey yok gibi. İkinci elleri de test etmedikçe almak saçma olur, ve insanların elinin terinin geçtiği bir deriyle kavraya kavraya oynamak istemezdim. Bana sorarsanız biriktirmeye devam edin.

V900-S almanızı asla önermem.
Nedenleri rehberimde mevcut.
Önerdiğim diğer setler.

V900-S almanızı asla önermem.
Nedenleri rehberimde mevcut.
Önerdiğim diğer setler.

Hocam 2.el konusunda kararsızım ne yapmalıyım sizce? Bu arada konu güzel olmuş elinize sağlık.

Geri
Yukarı