İkinci el DualShock 4 sıkıntı çıkarır mı?

Estetikci

Hectopat
İnternette Hepsiburada, Trendyol vb yerlerde satılan ikinci el DualShock4 alınır mı?

Büyük sıkıntı çıkar mı?

Satıcıları sorduğumda deneyip yolladiklarini, bir sorun varsa iade edebileceğimiz söylediler.

Fiyatına 1100 TL civarı. Sizce alıp denenir mı?

1100 TL civarına ikinci el gamepad almak pek mantıklı değil. F710, Monster Pusat Clutch'ya da MSI GC20 alınabilir.

Monster da ölü bölge var diyorlar. F710'unda kronik sorunları olduğunu eski olduğunu söylediler.

MSI GC20 V2 aklimdakiydi ama fiyatı beklediğimden daha çok yükseldi.

Zorlamaya değer mi? Dualshock 4 ten daha mı iyi?

Monster da ölü bölge var diyorlar. F710'unda kronik sorunları olduğunu eski olduğunu söylediler.

MSI GC20 V2 aklimdakiydi ama fiyatı beklediğimden daha çok yükseldi.

Zorlamaya değer mi? Dualshock 4 ten daha mı iyi?
Bana kalırsa F710 ve Monster alacağınız ikinci el DS4'ten daha uzun ömürlü olur, uzun yıllar boyunca F710 kullandım. Şahane bir gamepad değil, belli sorunları da var fakat fiyatına göre yeterli bir performans verir. Monstar'ın sorunları hakkında bir bilgim yok maalesef. MSI gamepad'i de bir kaç gün önce indirimdeydi aceleniz yoksa indirim bekleyebilirsiniz.

@Estetikci hocam şu anda İtopya'da 1675 TL'ye satılıyor GC 20. Haberiniz var mı yok mu emin olamadım o yüzden hatırlatayım dedim.

Son düzenleme:
Bana kalırsa F710 ve Monster alacağınız ikinci el DS4'ten daha uzun ömürlü olur, uzun yıllar boyunca F710 kullandım. Şahane bir gamepad değil, belli sorunları da var fakat fiyatına göre yeterli bir performans verir. Monstar'ın sorunları hakkında bir bilgim yok maalesef. MSI gamepad'i de bir kaç gün önce indirimdeydi aceleniz yoksa indirim bekleyebilirsiniz.

@Estetikci hocam şu anda İtopya'da 1675 TL'ye satılıyor GC 20. Haberiniz var mı yok mu emin olamadım o yüzden hatırlatayım dedim.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı