İkinci el ekran kartı alınır mı?

Bütçe
7000

gal1leo

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Koskoca evrende o kadar olanak varken hala öğrenci
Merhaba, şu anda Gigabyte RTX 2060 6 GB modelini kullanıyorum ama bu aralar kartı yükseltmek istediğim için yeni ekran kartı bakıyorum. İkinci el ekran kartı alınır mı sizce? Yoksa sıfır karttan şaşmamalı mıyım? İkinci el kartta mining yapılmış olması beni en çok korkutan şey bunu anlamanın bir yolu var mıdır? Son olarak piyasadaki fiyatlara hakim değilim. Sizce RTX 3060 Ti veya RTX 3070 için 2. el piyasasında hangi fiyat aralığında kart almalıyım? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba, şu anda Gigabyte RTX 2060 6 GB modelini kullanıyorum ama bu aralar kartı yükseltmek istediğim için yeni ekran kartı bakıyorum. İkinci el ekran kartı alınır mı sizce? Yoksa sıfır karttan şaşmamalı mıyım? İkinci el kartta mining yapılmış olması beni en çok korkutan şey bunu anlamanın bir yolu var mıdır? Son olarak piyasadaki fiyatlara hakim değilim. Sizce RTX 3060 Ti veya RTX 3070 için 2. el piyasasında hangi fiyat aralığında kart almalıyım? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Alacagınız yere bağlı bazıları az kullanıp satıyor bazıları hor kullanıp paraya ihtiyacım var satıyorum diyor dikkat et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izlemenizi tavsiye ederim.

Evet alınır. Gerekli testler yapılır, sart degil ama KFG tam mi bakilir falan. O kartlar yerine 6700 XT bak. Az daha cıkarsan RX 6800 duser. İlla NVIDIA olacaksa 3070 bulursun.

Geri
Yukarı