İkinci el ekran kartı almak mantıklı mı?

wox3n35

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende ASUS RX6600 var optimizasyon sorunu olduğu için ve daha iyi grafik almak için ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum ikinci el RTX3060 veya 3060 Ti bakıyorum ikinci el ekran kartı almak mantıklı mı? Alırsam nelere dikkat etmeliyim? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende ASUS RX6600 var optimizasyon sorunu olduğu için ve daha iyi grafik almak için ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum ikinci el RTX3060 veya 3060 Ti bakıyorum ikinci el ekran kartı almak mantıklı mı? Alırsam nelere dikkat etmeliyim? Yardımcı olur musunuz?
rx6600'den dediğin kartlara geçmek para israfı sadece. RX6800XT veya RX6900XT almak en mantıklısı olur. Nvidia istersen de 3080 veya 3080Tİ geçmek daha mantıklı.

Mining yapılıp yapılmadığına daha önce tamir görüp görmediğine sorunlu olup olmadığına...

Ben 1 yıla yakındır 2. el 3060 Ti kullanıyorum memnunum. Sıcaklık testlerini yapın vs. yeter. Ben garantisiz aldım, ama sorun yaşamadım gerekli testler yapılırsa garantiye ihtiyacın olmaz. FurMark vs.

Satıcı dostum en önemli koşul. Pc satıcısından almak pek mantıklı değil. Ev kullanıcısı bulmak gerek. AMD aslında dava geniş kanala sahip de ne yazık ki Nvidia oyun dünyasını ele geçirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı