İkinci el ekran kartı almak

Bütçe
3000 Tl
FunMark Test
Alacağınız kartın internetten FunMark testindeki FPS ve Sıcaklık değerlerine bakın sonra kartı test edip karşılaştırın

İşlemci i3-10100f 16gb ram var. 3500 civarlarında RTX 2060'ları gördüm ama ne kadar güvenilir bilemedim. Mining yapılmış mıdır, yapılmışsa sorun mudur bilmiyorum. 1660 S güzel bir seçenek gibi duruyor. AMD hiç önermiyorsunuz sanırım.

Bunları nasıl test edebilirim?
AMD hiç kullanmadım ben, o yüzden bilmiyorum. Testi ise furmarkta kartı ağır yüke alıp, 10 dk test yapmanız yeterli olur. Mining vs.. olması benim açımdan önemli değil. Kartın sıcaklığı ve performansı hala iyi durumdaysa ve tamir falan görmediyse alıp geçiyorum, gerisini çok düşünmüyorum. Oyun için kullanıyorum bende zaten. Çok kart alıp, değiştirdim böyle.
Bütçeniz düşük diye ilk teklif etmedim ama benim elimdede bir RTX 2060 mevcut. İkinci el kısmındada ilanım duruyor zaten, 3800'e indirdim en son. Sizede bırakabilirim. Furmark testini vs.. atarım isterseniz. Ama garantisi bitti. Düşünürseniz discord bırakırsınız.

Tamamdır arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize. 1660 Super, RTX2060, RX 5700 XT (olursa 6600) arasından bir tercih yapacağım gibi duruyor bütçe/temizlik durumuna göre, gelişme halinde yazarım buraya.

Geri
Yukarı