İkinci el ekran kartı nasıl test edilir?

Bende 2. El RX 580 almayı düşünüyorum. Fakat kafamı çok kurcalıyor. Direk sıfır 570 de alabilirim. Bakacağım duruma göre.

1050ti ile madencilik de yapiliyor direk yapmis biri olarak konusuyorum ama enerji tasarruflu bir kart oldugu icin cok isinmiyor ve problemlo olmuyor. Furmark vb prpgramlar ile deneyin stres testine sokun asiri isinmiyor yada test sirasinda kapanma olmuyorsa alin gitsin.

Ne kadara buldun? Fiyatlarına baktığımda 570 ile benzer fiyattalar. Bu durumda 570 alman daha mantıklı. Furmark ile çıkabileceği maksimum sıcaklığı görebilirsin. Afterburner ile de oyun içerisindeki durumunu inceleyebilirsin. Ayrıca artifatcs olup olmadığına da dikkat et.
aynı fiyatlarda iste 1050ti yerine 570 almak daha mı mantıklı mağzur görün bilgisayarlar hakkında çok bilgim yok

@Bora Bilgen RX 570 çok daha güçlü. Alabilirsen onu al elbette.
birkaç tane ürün buldum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

RX 580 ilanları da ucuzlamış. Alttakiyle konuşabilirsin mesela.
ürünü almış bulunmaktayım satıcının bilgisayarında testi gerçekleştirdiğimde çoğu grafik dümdüz gibiydi bende durum bu sıkıntı yaratır mı durumun böyle olması bilgisayarların diğer bileşenlerinden mi kaynaklı

Dosya Ekleri

• xx.gif
    xx.gif
    17,9 KB · Görüntüleme: 48
  • xxx.png
    xxx.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 49
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı