İkinci el ekran kartı önerisi

Bütçe
3000
Isı sorununu AMDye bağlayan biriyle tartışmanın pek manası yok.
Çipi üreten zaten AMD, ekran kartında çip değilde fanın ısınmasını falan mı bekliyorsun bay bilgi havuzu?

Anlamadılar değil söylememişsin. Halen kendinle çelişiyorsun. İnsanları yanlış yönlendirmekten vazgeç desem de nafile.

Eki Görüntüle 1903407
Kardeşim ileride çözülmenin ,işlemci değişikiğinden başka çözümüde varda bizdemi bilmiyoruz. Overclockun yetmeyeceği kesin? Buna göre 1 seçenek kalıyor. Bunuda düşünemiyorsan ben ne yapayım.

Anlamadılar demişsin ama adam belki değişmeyecek neden saçma sapan bir kart aldırmaya çalışıyorsun? Ayrıca ısı sorununu başka neye bağlayalım birde senden dinleyeyim.
Yazdım.

@Achlyis bir tane haklı olduğun konu yok.

@Deniz_atç yazdıklarında çok mantıklı yaklaşmış, 12 yaşındaki bebe gibi toxicliyorsun.

Dar boğaz yapsa da ilerde işlemci değişimiyle ortadan kalkar. Benim önerim gtx1080 dir. Saf kas gücünde 2060-3050 falan tanımaz paramparça eder. Onun dışında 1070 de çok güzel bir karttır 1660s falan tokatlar. MSI gaming x modeli alınır. 2.5 Lara kadar. Geçen grupta 2.5 a satildi. Kart alacaksaniz Facebook gruplarina gidin.

Mod art ve GPU World TR GPU W TR de çok güzel kartlar ve şartlar sunuluyor. Wp geubundan bir kart bıraktım buraya. Bu da satılmış. : )

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230815-112939.jpg
    Screenshot_20230815-112939.jpg
    267,3 KB · Görüntüleme: 12
Çipi üreten zaten AMD, ekran kartında çip değil de fanın ısınmasını falan mı bekliyorsun bay bilgi havuzu?

RX 5700 XT'nin bir modelinde *hangi markanın modeli olduğunu unuttum* soğutma bloğu çipe tam temas etmiyordu sıcaklık sorunu ondan kaynaklanıyor diye biliyorum *yanlış biliyor olabilirim* diğer RX 5700 XT'lerde ısınma sorunu pek göremedim.

Konu kilitlenmeli, iki saattir birşeyler anlatmaktan elimi ısırıyorum ama arkadaşlar anlamamakta ısrarcı.

Kardeşim ileride çözülmenin, işlemci değişikiğinden başka çözümüde varda bizdemi bilmiyoruz. Overclockun yetmeyeceği kesin? Buna göre 1 seçenek kalıyor. Bunu da düşünemiyorsan ben ne yapayım.

Yazdım.

Birincisi kardeşin falan değilim, hitap şeklini değiştirmen sana fayda sağlayacaktır. İkincisi belirtmemişsin diyorum. Düşüncelerini okuyamayız bu sebepten ötürü belirteceksin. Yoksa yanlış yönlendirmiş olursun.

Kardeşim ileride çözülmenin, işlemci değişikiğinden başka çözümüde varda bizdemi bilmiyoruz. Overclockun yetmeyeceği kesin? Buna göre 1 seçenek kalıyor. Bunu da düşünemiyorsan ben ne yapayım.

Yazdım.

Çipi üreten zaten AMD, ekran kartında çip değil de fanın ısınmasını falan mı bekliyorsun bay bilgi havuzu?

Harbiden zeka küpüsün maşallah. Kartı soğutmaya yarayan blok ve fan kalitesiz olursa AMD ne yapabilir? İşlemcilere fan takmayalım o zaman sorun Intel'de AMD'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birincisi kardeşin falan değilim, hitap şeklini değiştirmen sana fayda sağlayacaktır. İkincisi belirtmemişsin diyorum. Düşüncelerini okuyamayız bu sebepten ötürü belirteceksin. Yoksa yanlış yönlendirmiş olursun.
1 tek çözümü olan şeyi belirtme gerği duymadım diyelim herkes bilgisayarcı kesildi başımıza.

Geri
Yukarı